Seminář k uvedení UGS Solid Edge V20 a UGS NX CAM Express V5

Seminář k uvedení UGS Solid Edge V20 a UGS NX CAM Express V5

Divize UGS PLM Software společnosti Siemens, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, srdečně zve všechny zájemce na Seminář k uvedení nové verze UGS Solid Edge a na Seminář k uvedení nové verze NX CAM Express.

Oba semináře se konají v rámci Mezinárodního Strojírenského Veletrhu dne 1.10.2007 v prostorách Administrativní budovy areálu Výstaviště v Brně.

Oba produkty patří do portfolia UGS Velocity Series, které je komplexním balíkem modulárních, leč integrovaných řešení, která jsou odpovědí na PLM potřeby firem střední velikosti. Sestávají z před-konfigurované rodiny softwarových aplikací pro vývoj, analýzu a správu dat.

UGS Velocity Series používá nejlepších postupů a nabízí revolučně snadné ovládání i instalaci. Středně velcí výrobci tak mohou s pomocí UGS Velocity Series dosáhnout úspěšné transformace svého procesu inovace při udržení nízké hladiny nákladů.

Všechny produkty balíku UGS Velocity Series jsou kompletně škálovatelné na plné spektrum špičkového PLM portfolia nabízeného které nabízí prostředí pro konstrukci s předkonfigurovanými procesy vycházejícími z nejlepších postupů v odvětví a umožňujícími rychlou implementaci za minimálních nákladů.

Nenechte si ujít semináře k uvedení již dvacáté verze UGS Solid Edge a páté verze UGS NX CAM Express!

Váš názor Další článek: Test DDR2 s nižším časováním: frekvence nebo časování

Témata článku: Software, Hladina, Úspěšný produkt, Minimální náklady

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší