Šéf a zakladatel YSoft Corporation je Technologickým podnikatelem roku 2010

Šéf a zakladatel YSoft Corporation je Technologickým podnikatelem roku 2010

Březen 2011: Zakladatel, spoluvlastník a generální ředitel firmy YSoft Corporation, a. s. Václav Muchna obdržel v únoru 2011 prestižní cenu Technologický podnikatel roku 2010 v České republice a Podnikatel roku 2010 Jihomoravského kraje.

Václav Muchna převzal vítězné ocenění v pražském Paláci Žofín od prvního místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí ČR Karla Schwarzenberga a Magdaleny Souček, vedoucí partnerky firmy Ernst & Young, která soutěž v České republice vyhlašuje od roku 2000.

Klepněte pro větší obrázekO našem vítězství rozhodla nezávislá porota a přidala tak další dvě ocenění k předchozí ceně Začínající podnikatel roku 2006 v České republice. Tato ocenění potvrzují růst a potenciál YSoft Corporation.

Portfolio produktové rodiny YSoft SafeQ® představuje komplexní, na platformě nebo výrobci nezávislé řešení, od počátku vyvíjené s cílem vyřešit nejpalčivější problémy moderních kancelářských tiskových prostředí. Uživatel produktu může v krátké době dosáhnout úspor až 40% svých tiskových a kopírovacích nákladů.

YSoft má pobočky na čtyřech kontinentech a svůj produkt YSoft SafeQ nabízí ve více než 70 zemích po celém světě. Naší vizí je vybudovat silnou globální firmu se sídlem v České republice. YSoft silně expanduje na zahraniční trhy, nově mimo jiné do Ruska a Latinské Ameriky. Firma má celosvětově zhruba 120 zaměstnanců a výnos společnosti přesahuje 10 milionů USD.

Další článek: Google si brousí zuby na NFC, telefon s Androidem poslouží jako kreditka

Témata článku: Young, Začínající firma, Magdalena

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší