Sdružení uživatelů systémů UGS po roce opět přivítalo své členy

Sdružení uživatelů systémů UGS po roce opět přivítalo své členy

Letošní setkání uživatelů produktů vyvíjených divizí UGS PLM Software společnosti Siemens A&D se konalo nedaleko Plzně.

Setkání uživatelů systémů UGS se stalo již pevnou tradicí a vynikající příležitostí pro všechny zúčastněné strany vyměnit si poznatky ohledně produktů nabízených divizí UGS PLM Software společnosti Siemens A&D.

„Divize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D si cení názorů svých klientů a každoroční setkání je pro nás jedinečnou příležitostí dostat nejen zpětnou vazbu od našich uživatelů, ale též posílit osobní přátelské vztahy, bez nichž nejde žádné úspěšné podnikání dlouhodobě budovat,“ prohlásil Vratislav Hlaváček, ředitel divize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D v České republice. 

Letošní Setkání, které bylo sponzorsky podpořeno společnostmi Hewlett-Packard, Axperience a TDS Technik, se uskutečnilo 27. – 29. května v golfovém areálu Darovanský dvůr nedaleko Plzně, v úchvatném komplexu zbudovaném na místě starého poplužního dvora ze 17. století v nádherné krajině přírodního parku Horní Berounka. Kromě možnosti setkání a výměny názorů nabídl komplex účastníkům akce i široké možnosti relaxace, takže setkání probíhalo v přátelském a uvolněném duchu.

Velký počet účastníků prakticky z celé republiky byl opět důkazem o síle a rozšířenosti produktů UGS, které svým uživatelům umožňují získávat konkurenční výhodu a zvyšovat zisk.  Klientské studie prezentované v rámci Setkání názorně ukázaly, jak velkým přínosem řešení od UGS jsou – ať už jde o tolik populární Solid Edge, NX, Tecnomatix nebo Teamcenter.

Setkání již tradičně začalo v neděli, kdy po registraci a ubytování čekalo účastníky originální grilování v historické, 300 let staré černé kuchyni. V pondělí pak účastníky uvítal ředitel českého zastoupení UGS PLM Software pan Vratislav Hlaváček, který připomněl inovace a úspěchy, jichž společnost dosáhla za uplynulý rok a poté hovořil o dokončení akvizice společnosti UGS společností Siemens AG. UGS od 4. května 2007 působí jako samostatná divize UGS PLM Software v rámci skupiny Siemens Automation and Drives (A&D).

Pan ředitel zdůraznil, že přestože se vlastnictví společnosti UGS změnilo, závazek určovat vývoj na trhu PLM a chránit investice zákazníků do PLM se nezměnil. Divize UGS PLM Software se i nadále soustředí na rozvoj celého portfolia výkonných řešení PLM – včetně CAD/CAM/CAE systémů, nástrojů pro Digital Manufacturing a nástrojů pro řízení životního cyklu výrobků. „Společnosti UGS a Siemens vždy kladly na první místo úspěch svých zákazníků a tento základní princip našeho podnikání se nezmění“, řekl závěrem.

Po úvodu následovaly odborné přednášky věnované řešením NX5, Solid Edge V20, Tecnomatix a Teamcenter, v odpoledních hodinách byli odborníci k dispozici uživatelům na otevřených workshopech. Druhý den se pak uživatelům představilo několik úspěšných klientů, kteří na konkrétních příkladech demonstrovali přínos řešení UGS pro svoje firmy. Uživatelské prezentace představili Zbyněk Šmíd ze společnosti JULI Motorenwerk, Marek Pokorák z Vetropack Moravia Glass a Josef Řezníček ze společnosti AERO Vodochody.

Stejně jako v minulých letech i letos mělo setkání mezi uživateli obrovský úspěch a bylo hodnoceno jako přínosné.

Témata článku: Software, Siemens, Plzeň, Starý uživatel, Divize, Úspěšný produkt, Přátelský duch

Určitě si přečtěte

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

** S instalačním diskem Windows a znalostí pár příkazů odemknete téměř každý počítač s Windows. ** Poradíme i jak se tomu bránit

24.  7.  2017 | Tomáš Holčík | 37

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

** Vědci vytvořili nový typ solárního článku, který se pyšní neuvěřitelnou efektivitou ** Speciální trojrozměrná struktura dokáže zachytit téměř všechny vlnové délky světla ze Slunce ** Systém solárního článku využívá koncentrátorových čoček pro světlo

22.  7.  2017 | Karel Javůrek | 20

Prolomí tanec tří mrtvých hvězd teorii relativity?

Prolomí tanec tří mrtvých hvězd teorii relativity?

** Einsteinova obecná teorie relativity je jedním z hlavních pilířů dnešní fyziky ** To ale vědcům nebrání, aby se ji neustále nepokoušeli sesadit z trůnu ** Tentokrát k jejímu testování využili systém pulzaru PSR J0337+1715

26.  7.  2017 | Stanislav Mihulka

Další důkaz o existenci Planety 9

Další důkaz o existenci Planety 9

21.  7.  2017 | Jiří Černý | 5

Konec kabelové změti na stole i za ním. Tyhle doplňky vám ji pomohou zkrotit

Konec kabelové změti na stole i za ním. Tyhle doplňky vám ji pomohou zkrotit

** Vybrali jsme doplňky pro organizaci kabelů či nabíječek ** Často používané kabely lze zavěsit na magnetický držák ** Pro opletení kabelů se bude hodit husí krk i textilní rukávy

25.  7.  2017 | Stanislav Janů | 23


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?