Sdružení uživatelů systémů UGS po roce opět přivítalo své členy

Sdružení uživatelů systémů UGS po roce opět přivítalo své členy

Letošní setkání uživatelů produktů vyvíjených divizí UGS PLM Software společnosti Siemens A&D se konalo nedaleko Plzně.

Setkání uživatelů systémů UGS se stalo již pevnou tradicí a vynikající příležitostí pro všechny zúčastněné strany vyměnit si poznatky ohledně produktů nabízených divizí UGS PLM Software společnosti Siemens A&D.

„Divize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D si cení názorů svých klientů a každoroční setkání je pro nás jedinečnou příležitostí dostat nejen zpětnou vazbu od našich uživatelů, ale též posílit osobní přátelské vztahy, bez nichž nejde žádné úspěšné podnikání dlouhodobě budovat,“ prohlásil Vratislav Hlaváček, ředitel divize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D v České republice. 

Letošní Setkání, které bylo sponzorsky podpořeno společnostmi Hewlett-Packard, Axperience a TDS Technik, se uskutečnilo 27. – 29. května v golfovém areálu Darovanský dvůr nedaleko Plzně, v úchvatném komplexu zbudovaném na místě starého poplužního dvora ze 17. století v nádherné krajině přírodního parku Horní Berounka. Kromě možnosti setkání a výměny názorů nabídl komplex účastníkům akce i široké možnosti relaxace, takže setkání probíhalo v přátelském a uvolněném duchu.

Velký počet účastníků prakticky z celé republiky byl opět důkazem o síle a rozšířenosti produktů UGS, které svým uživatelům umožňují získávat konkurenční výhodu a zvyšovat zisk.  Klientské studie prezentované v rámci Setkání názorně ukázaly, jak velkým přínosem řešení od UGS jsou – ať už jde o tolik populární Solid Edge, NX, Tecnomatix nebo Teamcenter.

Setkání již tradičně začalo v neděli, kdy po registraci a ubytování čekalo účastníky originální grilování v historické, 300 let staré černé kuchyni. V pondělí pak účastníky uvítal ředitel českého zastoupení UGS PLM Software pan Vratislav Hlaváček, který připomněl inovace a úspěchy, jichž společnost dosáhla za uplynulý rok a poté hovořil o dokončení akvizice společnosti UGS společností Siemens AG. UGS od 4. května 2007 působí jako samostatná divize UGS PLM Software v rámci skupiny Siemens Automation and Drives (A&D).

Pan ředitel zdůraznil, že přestože se vlastnictví společnosti UGS změnilo, závazek určovat vývoj na trhu PLM a chránit investice zákazníků do PLM se nezměnil. Divize UGS PLM Software se i nadále soustředí na rozvoj celého portfolia výkonných řešení PLM – včetně CAD/CAM/CAE systémů, nástrojů pro Digital Manufacturing a nástrojů pro řízení životního cyklu výrobků. „Společnosti UGS a Siemens vždy kladly na první místo úspěch svých zákazníků a tento základní princip našeho podnikání se nezmění“, řekl závěrem.

Po úvodu následovaly odborné přednášky věnované řešením NX5, Solid Edge V20, Tecnomatix a Teamcenter, v odpoledních hodinách byli odborníci k dispozici uživatelům na otevřených workshopech. Druhý den se pak uživatelům představilo několik úspěšných klientů, kteří na konkrétních příkladech demonstrovali přínos řešení UGS pro svoje firmy. Uživatelské prezentace představili Zbyněk Šmíd ze společnosti JULI Motorenwerk, Marek Pokorák z Vetropack Moravia Glass a Josef Řezníček ze společnosti AERO Vodochody.

Stejně jako v minulých letech i letos mělo setkání mezi uživateli obrovský úspěch a bylo hodnoceno jako přínosné.

Váš názor Další článek: A4Tech X6-76D „GLaser“ na každý povrch

Témata článku: Software, Divize, Úspěšný produkt, Siemens, Starý uživatel, Přátelský duch, Plzeň

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší