SCALEO od Fujitsu Siemens s technologií Viiv

Mnichov/Las Vegas, 5. ledna 2006 – Fujitsu Siemens Computers, vedoucí evropský dodavatel IT, rozšiřuje nabídku produktů určených pro digitální domácnost o nové modely osobních počítačů vybavených technologií Intel© ViivTM. Společnost představí nové modely SCALEO H a E na veletrhu CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas. Společnost Fujitsu Siemens Computers tak jako jeden z prvních výrobců IT uvede na trh výrobky určené pro integrovanou digitální domácnost. Model SACLEO H postavený na technologii Viiv bude dostupný začátkem druhého čtvrtletí 2006. Model SCALEO E vybavený technologií Viiv bude možné zakoupit v létě 2006.
SCALEO od Fujitsu Siemens s technologií Viiv

Fujitsu Siemens Computers patří v oblasti digitálních domácností k průkopníkům. První počítač vhodný pro využití v obývacím pokoji společnost uvedla na trh již v roce 1998. Záměrem společnosti Fujitsu Siemens Computers je prostřednictvím řady produktů určených pro digitální domácnost poskytovat zákazníkům výjimečnou úroveň uživatelské přívětivosti, dokonalé zapojení jednotlivých částí do stávající sítě a vysoký stupeň zabezpečení dat.

 

Produkty společnosti Fujitsu Siemens Computers určené pro digitální domácnost:

 

§         ACTIVY Media Center, DVD rekordér s HD rozlišením, pevným diskem a televizním přijímačem a s připojením k internetu – není nabízeno na českém a slovenském trhu

§         SCALEO E, neuvěřitelně tichý multimediální počítač do obývacího pokoje v atraktivním stříbrném provedení

§         MYRICA, multimediální televizor s podporou HD rozlišení a možností připojení do sítě, který nabízí nejen exkluzivní vzhled, ale i možnost sdílení přehrávaného obsahu

§         ACTIVY Media Player zajistí rychlé, bezdrátové sdílení velkého množství dat mezi různými místnostmi – dostupné od března

§         Síťové systémy Storagebird umožňují centrální skladování dat s multimediálním obsahem a současný přístup k souborům z několika různých zařízení v odlišných místnostech.

 

Produkty Fujitsu Siemens Computers pro digitální domácnost jsou vybaveny technologií Viiv společnosti Intel. Ta dále zjednodušuje přehrávání multimédií. Kvalitu přehrávané hudby a videa umocňuje speciální hardware a softwarové balíčky s ovladači. Všechny počítače vybavené touto technologií lze navíc pohodlně obsluhovat pomocí dálkového ovladače.

 

Více informací o modelech SCALEO E a SCALEO H najdete on-line na internetové adrese: http://www.fujitsu-siemens.com/products/deskbound/personal_computers/home_pcs.html.

Témata článku: CES 2010, Obývací pokoj

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje