Sběr dat z elektroměrů ČEZ kompletní

Společnost ČEZ převzala do rutinního provozu komplet profesionálního mobilního řešení myAVIS™ SE pro řízení terénní práce odečtů elektroměrů. Akceptací řešení je zkompletován celek, který umožňuje po celém území České republiky v působnosti ČEZ řídit, plánovat, odečítat a vyhodnocovat množství spotřeby elektrické energie domácností a automaticky tato získaná data dodávat k dalšímu zpracování a fakturaci v systému SAP. Systém zahrnuje více jak 200 mobilních uživatelů.
Sběr dat z elektroměrů ČEZ kompletní

Jádrem Skupiny ČEZ je největší výrobce elektřiny v České republice a provozovatel významné části českých obnovitelných zdrojů elektřiny akciová společnost ČEZ, která se z někdejšího, převážně výrobního podniku transformovala na obchodně výrobní firmu.

Energetická Skupina ČEZ patří mezi nejdůležitější ekonomická uskupení v České republice. Současně patří také mezi 10 největších energetických uskupení v Evropě a to jak z hlediska instalovaného výkonu, tak podle počtu zákazníků. Skupina ČEZ zaujímá přední pozici na trhu s elektřinou ve středoevropském regionu. Po rozšíření o tři bulharské distribuční společnosti a jednu rumunskou distribuční společnost se Skupina ČEZ stala firmou s mezinárodní působností. Tržní hodnota ČEZ také v únoru 2005 poprvé překročila hranici 10 miliard dolarů a ČEZ se tak zařadil mezi největší světové hráče.

Témata článku: Obnovitelné zdroje, Přední část, Ekonomické hledisko, Obnovitelný zdroj, Významný hráč, Výrobní jádro

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje