SAZKA ARENA ožila díky ERP řešení od IDS Scheer ČR, s.r.o.

Aréna s kapacitou až 18 tisíc návštěvníků potřebuje své ERP řešení. Odborné konzultace při nasazení systému a jeho úpravy na základě specifických požadavků klienta zajistila společnost IDS Scheer ČR, s.r.o.
SAZKA ARENA ožila díky ERP řešení od IDS Scheer ČR, s.r.o.
Bezproblémový chod  letošního dějiště mistrovství světa v hokeji podpořilo ERP řešení na bázi SAP, poskytnuté společností IDS Scheer ČR, s.r.o.
Navržený systém v sobě integruje nástroje pro kontrolu provozního dispečinku, zásobování a vyhodnocování gastronomických provozů, správu budovy a jejího vybavení, plánování a vyhodnocování akcí, podporu a provoz obchodních vztahů nebo ekonomické řízení. Vypracování projektu a jeho implementace proběhla v rekordně krátkém čase. Společnost IDS Scheer ČR, s.r.o. vypracovala v prosinci 2003 projektovou studii, kterou okamžitě v koordinaci s dostavbou SAZKA ARENY začala realizovat. Převážná většina vývoje systému probíhala na hardwaru a v prostorách společnosti SAZKA, a.s., jelikož v té době stav výstavby SAZKA ARENY stále neumožňoval působení realizačního teamu IDS Scheer ČR, s.r.o. přímo na místě.
Informační potřeba zjištěná při tvorbě studie byla v průběhu implementace „pod rukama“ modifikována změnami přicházejícími současně se vznikající arénou, která do poslední chvíle vytvářela potřebu upřesňovat organizaci budoucího provozu. Za přispění programátorů a vývojářů z IDS Scheer CR, s.r.o. vzniklo řešení, které na platformě SAP zahrnulo funkcionality pro podporu facility managementu v části provozního dispečinku (SAP PM, v budoucnu i SAP CRM), správy majetku (SAP AM), stravovacího gastro systému (napojením software pro výdej jídel a obsluhu pokladen na SAP MM/SD a příprava na budoucí SAP BW), zárodku péče o zákazníka (budoucí SAP CRM), plánování a provádění akcí (SAP PS), interní účetnictví - kontroling (SAP CO) a finanční účetnictví (SAP FI).
  

 

 

 

 

O SAZKA ARENĚ

SAZKA ARENA je nejmodernějším víceúčelovým stánkem pro sport, kulturu, zábavu, výstavy, veletrhy a další události v Evropě. Dějiště mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2004 doprovázejí už od počátku nejmodernější technologie. Aréna je součástí urbanistického řešení přeměny bývalých továrních hal na nové kulturní a společenské centrum metropole nazvané Zelený ostrov, které bude zahrnovat mezinárodní hotel, kongresové středisko, obchodní a administrativní prostory, včetně parkovacího domu nebo rozsáhlého parku. SAZKA ARENA znamená, mimo jiné až 1 500 000 návštěvníků ročně, kapacitu 18 000 míst, 2 460 Klubových a Komfortních sedadel, 66 Skyboxů, 4 Partyboxy a 2 900 míst v barech, restauracích a kavárnách.

O společnosti IDS Scheer

IDS Scheer vyvíjí řešení pro management obchodních procesů. Vlastní systém společnosti IDS Scheer - ARIS - představuje komplexní nástroj pro modelování a optimalizaci všech procesů společnosti. ARIS porazil konkurenci v mnoha srovnávacích testech a podle vyhodnocení Gartner Group je nejlepším nástrojem pro analýzu podnikových procesů na světě.  Konzultanti IDS Scheer podporují klienty při implementaci moderních aplikací, jako je např. E business, Supply Chain Management, Customer Relationship Management či Enterprise Application Integration. Díky akvizici francouzské společnosti Groupe Expert a regionálních poboček poradenské společnosti Plaut ve střední a východní Evropě a v Severní Americe rozšířila IDS Scheer své portfolio o služby IT a hosting. Vlastní produkt ARIS SmartPath nyní představuje nástroj, který přináší rychlou implementaci řešení SAP také ve firmách ze segmentu SMB. ARIS Toolset je jako část Modelovací platformy celosvětově nejprodávanější nástroj na modelování obchodních procesů a používá jej 90% společností zahrnutých v indexu DAX 30. Společnost byla založena v roce 1984 profesorem Augustem-Wilhelmem Scheerem a nyní obsluhuje zhruba 4 000 klientů ve více než 50 zemích. V roce 2003 přesáhly tržby společnosti 220 milionů euro a počet zaměstnanců stoupl na více než 2000 lidí. IDS Scheer je součástí indexu TecDAX na frankfurtské burze. Zařazena je i mezi 110 vedoucích společností burzy, jejichž index je znám jako DAX110. V Německu je společnost IDS Scheer mezi TOP 15 IT systémovými integrátory a v regionu střední a východní Evropy je považována za vedoucí společnost na trhu.

Česká pobočka IDS Scheer působí na místním trhu od roku 1994. Mezi nejvýznamnější patří společnosti: Česká spořitelna, a.s., Český Telecom, a.s., ČETRANS a.s., ČSA a.s., DHL International (Czech Republic), s.r.o. (Danzas s.r.o.), Dopravní podnik města Brna, a.s., Jihomoravská energetika, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., LASSELSBERGER, a.s., Léčiva a.s., Ministerstvo obrany, Ministerstvo vnitra, Ministerstvo životního prostředí, MUZO, a.s., Preciosa a.s., SAZKA, a.s., SETUZA a.s., Východočeská energetika, a.s.

Pro více informací navštivte: http://www.ids-scheer.cz.

 

Další informace:

 

Hana Trhlíková

Marketing manager

IDS Scheer ČR, s.r.o.

Phone: +420 235 517 860

Fax: +420 235 517 866

E-Mail: h.trhlikova@ids-scheer.cz

http://www.ids-scheer.cz

 

Jana Kulísková

CoLin s.r.o.

Phone: +420 283 890 139

E-Mail: jana.kuliskova@colin.cz

 

Váš názor Další článek: Online přednáška - vliv atmosférické elektřiny na člověka

Témata článku: ČSA, Přicházející zákazník, Augusta, DHL, Arena, Hana, Facility, August


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 118Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu