SAS udělí prestižní ocenění Award in Excellence na konferenci SAS Forum Praha 2010

SAS udělí prestižní ocenění Award in Excellence na konferenci SAS Forum Praha 2010

Společnost SAS oceňuje své nejvýznamnější zákazníky v regionu Střední a Východní Evropy a vyhlašuje vítěze ocenění AWARD IN EXCELLENCE. Cenu získaly společnosti za aktivní přístup k řešení problémů a za úspěšně implementované řešení v oblastech řízení rizik a řízení vztahů se zákazníky. V letošním roce bude rovněž vyhlášeno speciální ocenění za mimořádně inovativní chování - INOVÁTOR TRHU.

„Ocenění Award in Excellence uděluje společnost SAS svým zákazníkům za strategický přístup k řízení problémů, nejefektivnější využívání řešení společnosti SAS a jeho inovativní využití v každodenní praxi. Velmi podstatnou částí je také konkrétní přínos řešení pro zákazníka,“ uvádí k ocenění Petra Lávičková, Marketing & PR Manager společnosti SAS ČR.

V rámci regionu Střední a Východní Evropy získává ocenění za rok 2009:

  •  v oblasti Risk Intelligence společnost Home Credit International a.s.
  •  voblasti Customer Intelligence společnost Raiffeisenbank a.s.

Zvláštní ocenění bude uděleno společnosti OTP Banka Slovensko, a.s., která v loňském roce aktivněupgradovala na novou verzi SAS 9.2. a stala se takprvním zákazníkem v regionu Střední a Východní Evropy, který využívávýhod a funkcionalit nové verze SAS® 9.2 Software.

V letošním roce SAS poprvé vyhlašuje speciální cenu INOVÁTOR TRHU. Ocenění Inovátor trhu v oblasti Customer Intelligence bude uděleno společnosti Česká spořitelna, a.s.

Ocenění v oblasti Risk Intelligence získává slovenská Všeobecná úverová banka, a.s.

Prestižní ocenění bude uděleno společnostem v rámci konference SAS FORUM PRAHA 2010, která se koná 20. ledna v hotelu Carlo IV. Boscolo v Praze.

Cenu INOVÁTOR TRHU z rukou Jany Žižkové, ředitelky regionu CSEE a Jiřího Jecha, generálního ředitele společnosti SAS ČR, převezme ředitel úseku Rozvoje obchodu České spořitelny Martin Techman a zástupkyně generálního ředitele a členka představenstva VÚB Elena Kohútíková.

Témata článku: Microsoft Office, Excel, Region, Generální ředitel, Credit, Speciální verze, Carlo, Risk, Elena, Carla, Letošní rok, Východní Evropa

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje