SAP uzavřel dohodu s čínským Ministerstvem školství

Praha- 2. března 2007 - Memorandum porozumění, jak se dohoda nazývá, zavazuje obě strany ke společné podpoře při rozvíjení informačních technologií na čínských vysokých školách, jak dnes oznámila společnost SAP, největší dodavatel informačních systémů pro podniky a organizace všech velikostí.
SAP uzavřel dohodu s čínským Ministerstvem školství

SAP je aktivní partner a donátor čínského vzdělávacího systému. Na čínském trhu působí od roku 1995 a považuje za svůj závazek představit zde svoji více než třicetiletou zkušenost z IT odvětví. Kromě spolupráce s tamními výzkumnými ústavy a univerzitami jim poskytuje lektory, technologie, marketingovou a kapitálovou podporu. Vedle toho podporuje společnost SAP čínské softwarové odvětví také založením svého Výzkumného institutu.

„SAP dlouhodobě provozuje svoje aktivity se silným důrazem na společenskou odpovědnost, a proto je sociální zodpovědnost a cítění na předním místě v jeho obchodní strategii nejenom v Číně,“ řekl Klaus Zimmer, CEO, SAP North Asia and China Region.

V souladu s dohodou s Ministerstvem školství zavede SAP těsnou spolupráci s čínskými univerzitami na společném vědeckém výzkumu, odborném vzdělávání a výchově talentů. SAP věří v další prohlubování podpory čínského vzdělávání v rámci vzájemné spolupráce.

Témata článku: China, Talent

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?