SAP představuje rozšířenou nabídku pro menší a střední firmy na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Praha, 30. září 2005 – Společnost SAP ČR dnes oznámila, že na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně zahajuje prodej přednastaveného řešení s názvem „SAP za 100 dní“ pro výrobní a strojírenské firmy. Projednání konkrétních přínosů pro jednotlivé firmy mohou zájemci konzultovat s řadou odborníků SAP přímo na veletrhu.
SAP představuje rozšířenou nabídku pro menší a střední firmy na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Základem „SAP za 100 dní“ je řešení mySAP ERP doplněné o více než třicetileté know-how společnosti SAP a balíček služeb včetně implementace a školení. „Celý projekt „SAP za 100 dní“ od podpisu smlouvy až po předání funkčního systému trvá méně než 3 měsíce a jeho cena nedosahuje ani 40% projektu, jak se standardně prováděl v minulosti.“, uvedl Jiří Synáček, produktový ředitel společnosti SAP ČR, a dodává, že „SAP za 100 dní“ obsahuje řešení finančního řízení a logistiky, čímž oslovuje základní potřeby strojírenských a výrobních podniků“.

Návštěvníci veletrhu se na každém kroku setkají s nepřehlédnutelnými SAP dívkami, u kterých mohou kromě úvodních informací o novém řešení získat atraktivní a osvěžující dárky. Navíc si na telefonním čísle 841 198 198 mohou sjednat během i po veletrhu osobní konzultaci s odborníky SAP v oblasti logistiky, strojírenství a dalších výrobních oborů, a to na místě a v hodinu, které si sami určí.

Téměř třicet strojírenských firem různé velikosti i profilu výroby již v České republice používá řešení společnosti SAP. Současná nabídka SAP je odpovědí na rostoucí poptávku českých menších a středně velkých firem, které díky loňskému vstupu do EU hledají standardní řešení s garancí stabilního dodavatele.

Řešení SAP pro tento segment se vyznačují cenovou dostupností, zkrácenou dobou implementace a obsahují přednastavené procesy založené na více než třicetiletém know-how a zkušenostech s nasazováním informačních systémů u desetitisíců evropských a světových zákazníků. Všechna řešení společnosti SAP přináší navíc možnost růstu systému s rozvojem firmy či organizace.

Více informací o SMB řešeních společnosti SAP lze získat na webových stránkách www.sap.com/cz/smb.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí