SAP pořádá Severoamerické akademické symposium k propojení vědy a praxe

SAP pořádá Severoamerické akademické symposium k propojení vědy a praxe

Praha - 11. června 2007. Společnost SAP, největší dodavatel aplikačního softwaru pro organizace všech velikostí, dnes oznámila uspořádání Severoamerického akademického symposia. Konference proběhla minulý týden v kalifornském Silicon Valley. Účastníci symposia, významné osobnosti z akademického světa i komerční sféry, se zaměřili na rostoucí úlohu vědy při zavádění nových vynálezů do denní praxe.

„V dnešním vyspělém tržním prostředí se organizace setkávají s rostoucími požadavky na zvýšení rychlosti zavádění inovací. Výsledkem je, že firmy jako SAP stále častěji využívají poznatků vědy ve svých výzkumech,“ přednesl ve svém úvodním projevu Henning Kagermann, CEO SAP.

Symposium je klíčovou iniciativou programu na podporu výzkumu společnosti SAP. Program poskytuje univerzitním vědcům příležitost spolupracovat na výzkumech v oblasti informačních technologií, ekonomie, v technických oborech a zároveň diskutovat nejnovější trendy v rozvoji systémů pro řízení organizací.

Partnerství SAP s renomovanými univerzitami ve Spojených státech a Kanadě vytvořilo podmínky k tomu, aby akademici z nejlepších výzkumných center mohli spolupracovat s více než 8000 vědci, architekty a vývojáři  – zaměstnanci SAP.
Kagermann dále zdůraznil důležitou úlohu vědy pro inovaci produktů SAP. Promluvil o severoamerickém programu na podporu výzkumu SAP a povzbuzování akademické komunity ke spolupráci při výzkumu a urychlení přenosu nových poznatků o technologiích z akademické půdy do produktů SAP a potažmo k zákazníkům SAP.

„Severoamerický program na podporu výzkumu je všeobecně prospěšný pro SAP i univerzity, ” řekl Dr. Ike Nassi, vedoucí výzkumu SAP Amerika a Čína. „Díky tomuto programu mohou severoamerické univerzity získat sponzora pro svoje výzkumy a zároveň mají příležitost k diskuzi o nových trendech se zkušeným dodavatelem. Výhoda pro SAP je jednoznačně v přístupu k nejnovějším poznatkům vědy z oblasti technologií.”

Váš názor | Prohlížeč XnView v nové verzi 1.91.1

Témata článku: Důležité partnerství, Důležitý poznatek, Největší vynález, Kalifornská univerzita, Nejnovější technologie, Úvodní oblast, Vědec, Nejnovější trend, Vynález, Dodavatel technologií, Komerční sféra

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší