SAP pořádá konferenci pro veřejnou správu

SAP pořádá konferenci pro veřejnou správu

Společnost SAP se svými partnery dnes uspořádala v Hotelu Praha konferenci pro zaměstnance veřejné správy, a to jak z centrální správy, tak i samosprávy. Partnery akce jsou IDS Scheer, CCA Group, Indra Czech Republic, Ness Czech a Ixtent.

Přibližně stovka účastníků se seznámila s posledními trendy ve využití informačních technologií v administrativě, jak pomocí řešení od SAP zjednodušit komunikaci s Bruselem, dosáhnout na evropské peníze a nebo řídit rozpočet.

Nechybělo vystoupení zákazníků, o své zkušenosti s řešením SAP se podělili například zastupitelé Městské části Praha 1 a Statutárního města Brna. Vedle informačních technologií se na konferenci řešily praktické otázky, se kterými se zaměstnanci veřejné správy běžně při své práci setkávají.

Mezi významné zákazníky SAP patří nejen přední podnikatelské subjekty ČEZ, ČSOB, Škoda Auto, SAP má silnou pozici právě také v oblasti státní správy. Dlouhodobými zákazníky jsou například Ministerstvo vnitra ČR, Masarykova nemocnice v Ústí n. L, Město Liberec a mnoho dalších.

Více informací naleznete na www.sap.cz/public.

Váš názor Další článek: Asus Eee PC 901 a 1000: nastává atomový věk

Témata článku: Přední část, Evropský partner, Brusel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší