SAP Business One ve firmě MADT a.s. zlepší péči o zákazníky

Praha – 19. ledna 2007. Společnost SAP dnes oznámila, že obchodně-inženýrská firma MADT a.s. si zvolila za svůj ERP systém řešení SAP Business One, určené pro malé a středně velké firmy a organizace. V krátké době je to další důkaz, že se produkty společnosti SAP u malých a středně velkých firem setkaly s velmi pozitivním přijetím. Implementaci projektu zajistí firma KELAR spol. s r.o., certifikovaný partner SAP Business One.
SAP Business One ve firmě MADT a.s. zlepší péči o zákazníky

Firma MADT a.s. je dodavatel technologií pro hydroizolace plochých střech a zateplování plášťů budov a zároveň zhotovitel díla. Zabývá se také poradenskými službami a kontrolou kvality prováděných prací. V současnosti firma zaměstnává 25 pracovníků, vedle centrály v Orlové má také pobočku v Praze.

Kromě zlepšení v oblasti péče o zákazníky vedení společnosti MADT očekává vytvoření systému, který umožní zefektivnění řízení firemních procesů při řízení společnosti. Do budoucna vedení firmy plánuje doplnění hardwarové infrastruktury a umožnění vzdáleného přístupu do aplikací.
 
 „Věřím, že řešení od SAP nám pomůže lépe porozumět našim zákazníkům, předvídat jejich potřeby a rychleji vyhovět jejich požadavkům,“ uvedl Ing. Jan Wachtarczyk, ředitel a předseda představenstva firmy MADT a.s. „Zároveň nám pomůže k rychlejší ekonomické analýze a efektivnějšímu řízení společnosti,“ dodal Wachtarczyk.

SAP Business One je cenově dostupné řešení k řízení podnikových procesů speciálně navržené pro malé a středně velké firmy do 150 zaměstnanců. Software může být zaveden velmi rychle a poskytuje okamžitý přístup k nejdůležitějších informacím pro podnikání, a to díky intuitivnímu, jednoduchému reportingu.

SAP Business One byl zvolen časopisem Small Business Technology Magazine za technologický produkt roku 2005.

Více informací na www.sap-sme.cz.

Váš názor Další článek: Microsoft záplatuje nadvakrát, snad už úspěšně

Témata článku: Software, Reporting, Střecha

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší