SAP a Compaq pro mobilní zařízení

SAP a Compaq vytváří strategickou alianci pro uživatele mobilních zařízení
SAP a Compaq pro mobilní zařízení
Společnosti SAP AG a Compaq Computer ohlásily vytvoření strategické aliance s cílem rozšíření e-business aplikací a internetových služeb na bázi mySAP.com na uživatele mobilních zařízení po celém světě. Součástí dohody je závazek firmy SAP k interní implementaci řešení mySAP.com Workplace na bázi handheld zařízení Compaq iPAQ Pocket PC, které je vybaveno nejnovější verzí operačního systému Microsoft Windows CE, pro top management SAP, prodejní týmy a konzultanty.

Řešení mySAP.com Workplace pro uživatele mobilních zařízení poskytuje široký přístup k funkcionalitám mySAP.com a umožňuje propojení s non-SAP aplikacemi a podporu personálních informací, jako jsou např. plánovací kalendáře nebo e-mail. Řešení Mobile Workplace poskytuje synchronizovaný přístup prostřednictvím architektury mySAP.com Internet-Business Framework, otevřené platformy podporující četné technologie včetně radiofrekvenční technologie, HTML, WML, a XML.

Aliance mezi oběma společnostmi je nejnovějším krokem k expanzi elektronického businessu do oblasti mobilních zařízení s přístupem k relevantním a včasným podnikovým informacím v reálném čase. Obě firmy budou v této oblasti spolupracovat na zefektivnění business aktivit pomocí jednoduše konfigurovatelného rozhraní a na zlepšení řízení a zpracování informací, které mohou pracovat s mezipodnikovými aplikacemi mySAP.com.

Váš názor Další článek: Internetový balík od Software602 s drasticky sníženou cenou

Témata článku: Internet, Expanze, Propojené zařízení, Reálná aplikace, Framework, Mobilní zařízení, Cílové zařízení, Base, Nejnovější technologie


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu