Samsung uvádí tři nové laserové tiskárny šetřící náklady i energii

Samsung uvádí tři nové laserové tiskárny šetřící náklady i energii

Přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií, společnost Samsung Electronics Co., Ltd, rozšířila řadu svých barevných tiskáren pro malé až středně velké podniky a oddělení velkých korporací. Tři nové modely tiskáren Samsung CLP-620ND, CLP-670N a CLP-670ND s funkcemi Power Save a Toner Save se snadno ovládají a nabízejí efektivní barevný tisk a vysoký výkon.

Pouhým stisknutím tlačítka může uživatel snížit spotřebu energie a toneru.Malé a středně velké podniky tak mohou efektivně regulovat své náklady, aniž by musely omezovat výkon. Tlačítkem Power Save se tiskárna uvede do pohotovostního režimu, čímž se okamžitě sníží spotřeba energie, a tedy i náklady, na polovinu. Tlačítko Toner Save umožňuje zaměstnancům jednoduchou volbu režimu ekonomického tisku pro interní dokumenty, čímž se ušetří toner. Pro vytištění dokumentů pro externí použití mohou uživatelé kvalitu tisku jednoduše zvýšit pouhým stisknutím tlačítka. Díky

automatickému oboustrannému tisku na tiskárnách Samsung CLP-620ND a CLP-670ND lze také jednoduše šetřit papír.

„Malé a středně velké podniky v současnosti usilují o snižování nákladů a minimalizaci dopadu své činnosti na životní prostředí, avšak nechtějí tomuto cíli obětovat vysoký výkon. Společnost Samsung nabízí podnikům všech velikostí řadu možností pro tisk, aby si ze široké škály mohly vybrat tu nejefektivnější infrastrukturu pro tisk,“ uvedl Graham Long, vice prezident, European Printing Operation, Samsung Electronics. „Tyto nové barevné tiskárny umožňují malým a středně velkým podnikům lépe kontrolovat své náklady na tisk, snadněji se používají a nabízejí vysoký výkon tisku,“ dodal Long.

Základem tiskáren Samsung CLP-620ND, CLP-670N a CLP-670ND je snadné ovládání a uživatelské funkce. Nový navigační kroužek na navigačním panelu umožňuje rychlý přístup k různým možnostem tisku a jednoduché sledování postupu tiskové úlohy.

Nové tiskárny Samsung nabízejí vysoce výkonné funkce, které zajistí spolehlivý a bezproblémový tisk. Kromě rychlosti tisku až 24 stran formátu A4 za minutu se díky procesoru o frekvenci 700 MHz první výtisk vytiskne za pouhých 20 až 25 sekund od přepnutí z pohotovostního režimu. Tím se minimalizuje doba, kdy zaměstnanci musejí čekat, než se vytiskne požadovaný dokument. Tyto tiskárny tisknou zřetelné, vysoce kvalitní barevné dokumenty s rozlišením až 9600 x 600 dpi a nabízejí standardní paměť 256 MB, kterou lze rozšířit na 768 MB.

Kazety s tonerem pro černobílý tisk pro tato zařízení jsou k dostání buď s výtěžností 2 500 stran, nebo s vysokou výtěžností až 5 000 stran. Kazety s tonerem pro barevný tisk jsou k dostání s výtěžností 2 000 nebo 4 000 stran. Kazety s vysokou výtěžností jsou ideální pro intenzivní používání, vydrží déle a poskytují nižší náklady na stránku. Kazety s tonerem s nižší výtěžností mají tu výhodu, že se dají pořídit s nižšími počáteční náklady. Oba typy splňují vysoký standard kvality a spolehlivosti, který můžete očekávat od originálního spotřebního materiálu Samsung.

Trojice laserových tiskáren Samsung CLP-620ND, CLP-670N a CLP-670ND bude na evropském trhu k dispozici od listopadu 2009.

Další článek: Finální Opera 10.10: konečně s Opera Unite

Témata článku: Spolehlivá volba, Vysoká spotřeba, Save, Informační panel, Velký výkon, Ideální volba, Velký dopad, Malý podnik, Velká spotřeba, Velká korporace, Barevné tiskárny, Malá spolehlivost, Vysoký výkon, Toner

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší