Samsung Series 9 - špičkové technologie v ultra tenkém těle

Samsung Series 9 - špičkové technologie v ultra tenkém těle

Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics Co., Ltd uvádí na český trh nové portfolio notebooků Samsung Series 9. Patří mezi nejtenčí notebooky na světě - 13“ verze je tenká pouze 12,9 mm. Společně s hmotností 1,16 kg jsou nové notebooky Samsung Series 9 skutečně kompaktním řešením pro uživatele, kteří jsou často na cestách. Elegantní, minimalistický design notebooku skvěle doplní vytříbený vkus svého majitele.

„Nové portfolio notebooků Samsung Series 9 představuje absolutní špičku toho, co Samsung v oblasti technického zpracování v současné době nabízí. Je určen pro skutečně náročné spotřebitele, kteří se nespokojí s kompromisy z hlediska funkčnosti, technické výbavy ani designu,“ řekl Michal Zbijowski, produktový manažer divize IT.

Precizní technické zpracování i design

Nové notebooky Samsung Series 9 jsou dostupné ve dvou velikostech -
s 13“ a 15“ displejem. Díky technologii MaxScreen, která minimalizuje velikost rámečku displeje, však poskytuje až o jeden palec větší zobrazovací plochu. Notebook tak nabízí 15” displej se živým obrazem vsazený do 14” stylového těla přístroje, které je tenké 14,9 mm a váží pouze 1,59 kg. Komponenty notebooku, jako je panel LCD, baterie či paměť, jsou vyrobeny na míru speciálně pro Series 9, aby šly vsadit do inovativního těla vyrobeného z jednoho kusu.

Ohromí svou rychlostí i výdrží

Špičkový výkon nového notebooku Samsung Series 9 zajišťuje procesor Intel Core i7 3517U (13“ verze). Uživatelům tak poskytuje vysokou rychlost a znatelný nárůst výkonu včetně o 10 až 15 % efektivnějšího výkonu procesoru a dvakrát rychlejšího zpracování multimédií a vykreslování 3D grafiky. Díky vysokému výkonu a rychlým řešením od společnosti Samsung se nový notebook Samsung Series 9 spustí za pouhých 8,4 s (13“ verze), což je nejrychlejší čas na světě. S funkcí okamžitého zapnutí Fast Start se probudí ze spánku již za 1,4 sekundy a pomocí technologie Fast Browsing mohou uživatelé surfovat na internetu až dvakrát rychleji. Samsung Series 9 je dále vybaven 4GB pamětí a jednotkou SSD s kapacitou 256GB, která také urychluje spuštění systému ve srovnání s notebooky s pevným diskem. Další přínosnou inovací je nová baterie 15” notebooku Samsung Série 9, která dosahuje výdrže až 10 hodin.

Jasná obrazovka jako u LED televizorů

Obrazovka SuperBright Plus notebooku Samsung Series 9 s rozlišením HD+ (1.600 x 900) zobrazuje fotografie, videa, webové stránky a dokumenty skutečně ostře a detailně. Díky jasu 400 nitů si mohou uživatelé vychutnat multimediální obsahy v kvalitě, na jakou jsou zvyklí u LED televizorů. Obrazovka Samsung Series 9 je antireflexní, takže zaručuje dobrou viditelnost i venku na přímém slunci. Uživatelům nabízí velkorysý pozorovací úhel 170º. Displej notebooku je vybavený automatickými sensory. Také podsvícená klávesnice se samočinně přizpůsobí okolním světelným podmínkám, takže poskytuje optimální hodnotu jasu a nabízí vysoce kvalitní zobrazení i v obzvlášť tmavém nebo naopak světlém prostředí.

Multidotykové ovládání

Prostorný multidotykový touchpad nového notebooku Samsung Series 9 zamezuje nechtěným pohybům kurzoru způsobeným dotykem dlaně. Touchpad je opatřen skleněným povrchem a obrazovým senzorem, takže podporuje různá gesta (například spojení prstů, tažení a otočení) včetně pokročilého rozpoznávání 3D obrazu, čímž zajišťuje sofistikované
a intuitivní ovládání. Ani samotné nastavení notebooku nebylo nikdy jednodušší - není nutné vstupovat do ovládacích panelů operačního systému, stačí optimalizovat jeho výkon promocí nástroje Samsung Easy Settings, který umožňuje stisknutím jediné klávesové zkratky upravit nastavení základních funkcí přístroje.

Prémiový aerodynamický design

Štíhlé tělo notebooku Samsung Series 9 je vyrobeno z pevného, ale lehkého duraluminu. Pískovaný povrch s elegantním matným vzhledem, díky kterému na něm nezůstávají otisky prstů, podtrhuje prémiový aerodynamický design notebooku.

Témata článku: Fast, Notebook, Sensor, 3d televizory, Led televizory, Nové televizory 2016, Televizory Samsung, Okolní svět, Přímá viditelnost, Tenké tělo, Nový design, Pevné tělo, Tenká verze, Absolutní špička, Zapnutý senzor

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?