Samsung rozšiřuje nabídku o černobílé laserové tiskárny

Samsung rozšiřuje nabídku o černobílé laserové tiskárny

Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics Co., Ltd., představila novinky - tiskárny Samsung ML-2540 a ML-2545 z řady černobílých tiskáren. Plnění přísných ekologických parametrů a vysoký výkon zaručují, že se jedná o ideální tiskové řešení pro uživatele pracující v malých a domácích kancelářích, kterým poskytují nákladovou efektivitu, produktivitu a jednoduchý tisk bez komplikací.

Klepněte pro větší obrázekObě tiskárny nabízí vysokou úroveň výkonu s rychlostí tisku 24 stran za minutu a tlačítko One-Touch Print Screen, které usnadňuje tisk z obrazovky počítače. V praxi funguje tak, že stačí na tiskárně stisknout tlačítko "print screen" a za pár vteřin vyjede z tiskárny výtisk celé pracovní plochy. Pokud chcete tisknout pouze aktivní okno, stačí podržet tlačítko o chvíli déle. Uživatelé ocení vedle zdokonalené energetické efektivnosti také úsporu finančních prostředků, kterou tyto tiskárny zaručují.

“V letošním roce jsme rozšířili nabídku B2B tiskáren a nyní nabízíme celou řadu možností pro firmy a organizace všech různých velikostí a typů. Série tiskáren Samsung ML-2540/2545 představuje ideální řešení pro malé či domácí kanceláře, kterým poskytuje velké objemy tisku za skvělou cenu,” uvedl Lukáš Jírový, Product Manager tiskáren Samsung.

Tisk s nízkými náklady

Samsung tradičně myslí i na úsporu energie, která je zvláště důležitá pro malé podniky, kde jsou pevné marže a prostřednictvím nákladově výhodného tiskového řešení může být dosaženo finanční úspory. Nízká spotřeba energie během tiskové operace dosahující v průměru 360w/h je způsobem, jak dosáhnout finanční úspory. Srovnatelné modely v tomto segmentu tiskáren mají průměrnou spotřebu 495 w/h, takže tiskárny Samsung ML-2540/2545 nabízí 18% vylepšení z hlediska spotřeby energie.

Jednoduché ovládání a vysoký výkon

Vedle funkcí One touch Print Screen či Easy Power Off nabízí tiskárny Samsung ML-2450/2545 funkci AnyWeb Print 2.0, což je jednoduchý nástroj jak snadno vybírat a přetahovat obsah z různých webových stránek do okna s výstřižky v prohlížeči, které lze vytisknout. Tento postup dovoluje zvýšit efektivitu při tisku nalezených online položek a prostřednictvím úspory inkoustu a papíru dochází k úspoře financí.
Tiskárny jsou vybaveny krytem na prach a zabudovaným zásobníkem papíru s kapacitou 250 listů a vysokorychlostním připojením prostřednictvím USB 2.0, které umožňuje propojení s dalšími zařízeními. Rychlost tisku 24 listů za minutu zajišťuje 300 MHz procesor, který doplňuje vysoká kvalita tisku s rozlišením 1200 x 1200 dpi. Příjemným benefitem tiskáren je jejich nízká hladina hluku, která zůstává pod 53 decibely.

Tiskárny Samsung ML-2540/2545 budou na českém trhu dostupné od 1. 9. 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 2230 Kč. Model Samsung ML-2540 bude dodáván v šedé barvě a Samsung ML-2545 v barvě bílé.

Témata článku: Benefit, Print, Print Screen, Screen, TomTom One, Celý kryt, Česká tisková kancelář, Energetický náklad, Nízká spotřeba, Skvělé řešení, Nízký výkon, Malý objem, Vysoká marže, Skvělá efektivita, Vysoká spotřeba, Ideální řešení, Nízká efektivita, Srovnatelný výkon, Různé segmenty

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí