SAMSUNG představuje nejnovější IT produkty: podzim 2007

SAMSUNG představuje nejnovější IT produkty: podzim 2007

Brno 24. září, Praha, 26. září 2007 – Samsung Electronics Co., Ltd., vedoucí společnost na světovém trhu spotřební elektroniky a digitálních technologií, uvedl ve světové premiéře své nové inovativní IT produkty na mezinárodním veletrhu IFA 2007 a v těchto dnech je uvádí i na český trh. Samsung je leaderem na poli průmyslového designu a ve spojení s renomovanými světovými designery představuje nové výrobky v minimalistickém, retro a kosmopolitním stylu.

V divizi IT technologií nás čekají nejtenčí jednobarevná laserová tiskárna na světě ML-1630 a multifunkční tiskárna SCX-4500 připomínající koncertní křídlo, které si razí cestu světovou konkurencí za hranice funkčnosti a zahajují éru zaměřenou na design a dva nové 22palcové monitory s funkcí VoIP, které zahajují novou éru videokonferencí a videorozhovorů. Monitory jsou vybaveny samostatným počítačem, takže stačí jednoduše je zapojit do sítě a volat.

V oblasti podnikových tiskáren se vaší pozornosti bude těšit Samsung CLP-350N, který přináší zvýšenou spolehlivost a ekonomický provoz. Toner s vysokou kapacitou, který  umožňuje vytisknout 4000 černobílých a 2000 barevných stran, ušetří malým firmám problémy i peníze. Unikátní toner ve tvaru láhve umožňuje snadnou výměnu a snížení nákladů. Aby byla tiskárna ještě výkonnější, je CLP-350N připravena k připojení k síti, takže je možné na ní tisknout z libovolného počítače ve firmě, což zvyšuje rychlost práce i pohodlí uživatelů. Malá velikost CLP-350N jí nijak neubírá na kvalitě tisku. Rozlišení 2400 x 600 dovoluje kompaktní laserové tiskárně CLP-350N přinášet plnohodnotnou kvalitu barevného tisku, vhodnou pro profesionály.

Samsung jako druhý největší výrobce laserových tiskáren na světě, uvádí na český trh tři členy nové řady barevných laserových tiskáren CLP 660; modely CLP-610ND, CLP-660N a CLP-660ND. Uvedení této řady přichází hned poté, co Samsung dosáhl druhého místa na celosvětovém trhu barevných laserových tiskáren (IDC, 1. čtvrtletí 2007). Této pozice dosáhl díky nejmenší barevné laserové tiskárně na světě CLP-300 pro domácí uživatele a CLP-350N pro malé a střední podniky. Aby využil tento úspěch, rozhodl se Samsung neohroženě potvrdit svou pozici na trhu uvedením řady barevných laserových CLP-660, které přinášejí vysokou kvalitu, rychlost a úsporný provoz.

TOP IT produkty Samsung launchované na IFA 2007:   Monitor SyncMaster 220TN obsahuje síťové prvky, které umožňují uživatelům připojit se k síti a provádět videohovory. Protože monitor má vestavěnou kameru, mikrofon a reproduktor, mohou uživatelé komunikovat pomocí software, který je součástí monitoru bez zapojení jiného počítače.

Samsung SyncMaster 225UW je novým monitorem, který byl vyvinut pro snadnější telefonování prostřednictvím VoIP. Je optimalizovaný pro Microsoft UC (Unified Communication), aby bylo možné zajistit 100procentní správu uživatelů/identit.

Tiskárny Samsung SCX-4500 a ML-1630: multifunkční zařízení s lesklým černým povrchem, které připomínají koncertní křídlo a který dodává kompaktním tiskárnám luxusní vzhled, zvýrazňující hodnoty a styl majitele. Černobílá laserová tiskárna ML-1630 je nejtenčí laserovou tiskárnou na světě.

Samsung CLP-350N je nejmenší podniková laserová barevná tiskárna, s rozměry pouhých 270 mm x 420 mm x 390 mm, která standardně podporuje PDL i GDI emulaci. Díky svým malým rozměrům a spolehlivosti je to vynikající volba pro malé firmy, které mají vysoké nároky na barevný tisk.

Nová řada firemních barevných laserových tiskáren obsahuje tři modely: rychlé Samsung CLP-660N/ND s výkonem 24 stran za minutu a Samsung CLP-610ND, který vytiskne 20 stran za minutu. Celá řada je zaměřena na střední a  větší firmy, které často využívají barevné tiskárny. Proto všechny modely umožňují síťový tisk, duplex a podporují  GDI a PCL emulace. Navíc všechny tři tiskárny mohou měsíčně vytisknout 100,000 stran, což je dvojnásobek toho, co běžné výrobky této kategorie.

Váš názor | Seznam kupuje (významný) podíl ve službě Stream.cz

Témata článku: Software, Microsoft, Malá spolehlivost, Duplex, Malý rozměr, Luxusní rozlišení, Barevné tiskárny, Vysoká kvalita, Toner, Luxusní elektronika, Vestavěný mikrofon, Malé křídlo, Kompaktní rozměr, Tiskárny multifunkční, Snadná emulace, Křídlo, Podnikový počítač

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší