Samsung predstavuje Full HD 3D LED monitor

Samsung predstavuje Full HD 3D LED monitor

Tenký jako list papíru, přesto nabitý nejvyspělejšími technologiemi, to je nový Full HD 3D LED monitor S27A950D. Díky aktivní 3D technologii a 120Hz obnovovací frekvenci poskytuje perfektní zobrazení bez zkreslení s dvakrát ostřejším obrazem. Design monitoru získal rovněž ocenění na veletrhu spotřební elektroniky CES 2011.

Klepněte pro větší obrázek

Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, uvedl na trh Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D, který uživatelům přináší skutečně živé 3D efekty v naprosto jedinečném designu. Samsung monitor je opatřený aktivní 3D technologií a obraz je možné sledovat na 27“ obrazovce ze všech pozorovacích úhlů - navíc dvojnásobně ostřejší. To je způsobeno unikátní technologií 3D Hyper Real Engine, která zprostředkovává optimální zobrazení barev, pohybu i kontrastu.

Díky HDMI a Display Portu mohou spotřebitelé připojit ke svému Samsung monitoru S27A950 řadu zařízení, jako např. 3D Blu-ray přehrávač, herní konzole nebo set-top box.

Klepněte pro větší obrázek

Monitor Samsung S27A950D má skvělé parametry nejen po stránce technologické, ale i designové. Jeho unikátní nevšední design si získal celosvětovou pozornost díky ocenění „Innovation Design and Engineering Awards“ na největším mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES 2011. Konvenční uspořádání ostatních monitorů překonává například svým propojením obrazovky a stojanu v jeden celek.
Jedinečný design monitoru Samsung S27A950D byl inspirován technikou ohýbání a skládání papíru známou jako origami, proto působí, že je tenký jako list papíru. Celkový nezaměnitelný vzhled monitoru podtrhuje vrchní metalická linka. Inovativní monitor Samsung S27A950D tak překonává stereotyp obdélníkové obrazovky, která pouze zobrazuje informace, jako je tomu u běžných monitorů. Je skutečným uměleckým dílem, které obohatí každou pracovní desku svou charakteristickou krásou.

„Již čtyři po sobě jdoucí roky je Samsung celosvětově jedničkou na trhu monitorů a svůj náskok před konkurencí stále zvyšuje,“ říká Stanislav Coufal, Product Manager IT divize společnosti Samsung. „Nevšední design, vyspělé technologie a dokonalá funkcionalita nových monitorů nám pomáhají vévodit trhu 3D monitorů,“ dodává Coufal.

Monitor Samsung S27A950D je součástí stejné produktové řady jako monitor Samsung T27A950, který byl představen loňský rok v březnu.

Na český trh bude Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D uveden ve druhé polovině června za maloobchodní prodejní cenu 16 550 Kč včetně DPH.

Témata článku: Skvělý monitor, Full HD, Origami, Jednička, Jedinečný parametr, LED Monitor, Full, Monitor, DisplayPort, Tenký monitor, Spotřební elektronika

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje