Samsung představil vylepšený notebook Series 7 Chronos a novou řadu ultrabooků

Samsung představil vylepšený notebook Series 7 Chronos a novou řadu ultrabooků

Samsung Electronics Co., Ltd, přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, představil dva nové členy svého produktového portfolia - vylepšený notebook Series 7 Chronos, který přináší profesionální výkon v tenkém a lehkém provedení, a ultrabook Series 7 Ultra, který posouvá tuto kategorii na zcela novou úroveň. Nabízí vyšší výkon, lepší grafiku
a dotykové ovládání.

Notebook Series 7 Chronos

Series 7 Chronos nabízí větší výkon pro profesionální uživatele a nové softwarové řešení RAMaccelerator****, které poskytuje až 150% nárůst rychlosti pro prohlížení internetu a spuštěné aplikace tím, že využívá stávající paměť. Notebook podporuje vícedotykové ovládání (multi-touch), díky kterému umí na touchpadu zpracovat více dotyků najednou. Series 7 Chronos má celohliníkové tělo a následuje tak design svého předchůdce. Disponuje čtyřjádrovým procesorem Intel s až 16GB* pamětí, až 1TB*** úložným prostorem a vyhrazenými 2GB externí grafiky v tenké základové desce, která měří pouhých 20,9 mm.

Zvýšená výkonnost a efektivnost Series 7 Chronos umožňuje vytvářet kdykoliv a kdekoliv velké soubory k profesionálnímu užití. Nový Series 7 Chronos vychází vstříc potřebám profesionálů a nabízí vysoké rozlišení, Full HD displej (1920x1080), stejně tak jako bohatý zvuk s JBLreproduktory, rozšířenou grafiku pro složité úkoly a prodlouženou výdrž baterie na 11,5 hodiny**. Laptop se dokáže probudit z režimu spánku za pouhé dvě vteřiny a zapne se během dvanácti vteřin. Je tak v okamžiku k dispozici a uživatel má ihned přístup k čemukoliv, co pro svou práci potřebuje, bez zbytečného zdržení.

Rok 2012 byl rokem notebooků Samsung – rozšířili jsme naši nabídku a využili jsme nových designů a poptávky spotřebitelů, což vedlo k výraznému růstu v tomto odvětví,“ řekl David Song, senior viceprezident IT & Mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics. „V roce 2013 se budeme i nadále soustředit na inovační produkty, které budou vyhovovat životním stylům spotřebitelů a zároveň zachovají špičkový design produktů Samsung a výkonnostní standard. Produkty Series 7 Chronos a Ultra jsou jen dvěma příklady toho, co od nás můžete během roku očekávat.“

Ultrabook Series 7 Ultra

Series 7 Ultra nabízí vyšší mobilitu a výkonnost v ultratenkém a lehkém, celohliníkovém těle. Series 7 Ultra, navržený jako vrcholný ultrabook pro multimédia, nabízí skvělý vizuální zážitek stejně jako výborný zvuk. Užijte si videa a obrázky na Full HD displeji (1920x1080), zatímco JBL reproduktory a AMD grafika dokreslí celý zážitek. Displej laptopu je jasnější a širší než u předchozích modelů a přináší 178° zorný úhel, díky čemuž můžete snadno sdílet obsah s přáteli i rodinou nebo práci s kolegy.

Výdrž baterie je až osm hodin** a uživatel tak může být připojen celý den, zatímco nejnovější procesory Intel Core i5 nebo i7s až 256GB SSD*** úložného místa, poskytují potřebný výkon i těm nejnáročnějším uživatelům. Díky intuitivnímu vícedotykovému ovládání a zapnutí během pouhých šesti vteřin, maximalizuje laptop produktivitu práce. Přístroj bude také dostupný s 4G LTE konektivitou. Standardni budou tři USB 3.0 porty a také LAN port a tenký bezpečnostní slot, který pomůže zajistit bezpečné připojení přístroje, pokud to bude potřeba.

Series 7 Chronos a Ultra budou vystaveny na mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky (CES) ve stánku Samsung #12004 v Central Hall od 8. do 11. ledna 2013.

Další článek: Lego Mindstorms EV3: roboty z Lega ovládnete iPadem [CES]

Témata článku: Notebooky, Nový design, Ultra HD, Vteřina, Samsung SSD, Profesionální grafik, Song, Chronos, Výborný notebook, Nejnáročnější uživatel, Laptop, Profesionální notebook, Tenké tělo, Tenký notebook, 4G Lte, Profesionální AMD

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší