Samsung představil nové portfolio notebooků

Samsung představil nové portfolio notebooků

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd, přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií, dnes představila nový stylový a vysoce výkonný netbook Samsung N145. Díky inovativní funkci Fast Start, operačnímu systému Genuine Windows® 7 Starter, 10,1“ antireflexní LED obrazovce a extra dlouhé výdrži baterie aspiruje Samsung N145 na pomocníka, s nímž lze vše zvládnout rychleji a s maximálním výsledkem.

Fast Start – funkce, která vás dostane do hry, než napočítáte do tří

Netbook Samsung N145 disponuje řadou funkcí pro snadnější a efektivnější užívání. Jednou z nich je i unikátní funkce pro rychlý start netbooku – Fast Start. Zapomeňte na dlouhé prodlevy při zapínání, díky funkci Fast Start je Samsung N145 připraven s vámi spolupracovat během pouhých tří sekund od jeho otevření nebo stisknutí tlačítka Power. Navíc v režimu spánku zachová Samsung N145 vaše data na HDD a v paměti po dobu tří dnů přesně v takové podobě, v jaké jste je opustili. Ta se pak na obrazovce objeví do tří sekund od spuštění netbooku, a vy tak můžete hned pokračovat v rozpracovaném dokumentu, aniž byste ztráceli čas.

Vynikající multimedia

Samsung N145 je navržen tak, aby dokonale zachytil každý detail jak z pohledu barev, tak ostrých linií. Zásluhu na tom má především 10,1“ antireflexní LED obrazovka, která umožňuje sledování filmů a videí či prohlížení fotografií i na přímém slunci. Díky funkci AllShare navíc snadno bezdrátově propojíte netbook Samsung N145 s jinými zařízeními Samsung ve vaší domácnosti.

Dlouhá výdrž baterie, odolnost proti nárazům

S netbookem Samsung N145 se nemusíte striktně vázat na neustálý přísun energie. Jeho baterie vydrží až 9,7 hodin provozu! Zároveň je netbook vybaven tzv. technologií Samsung Duracase, takže odolává případným nárazům a poškrábání.

Minimalistický design, elegantní řešení

Samsung N145 se povedl i z hlediska svého designu. Tenké linies jemnými konturamiesteticky začleňují obrazovku a klávesnici, takže vše ladí v jeden vysoce elagantní celek. K dispozici je i několik barevných variant netbooku Samsung N145, takže si můžete vybrat podle vašeho vkusu.

Samsung N145 je na našem trhu k dispozici za orientační MOC 6 800,- Kč včetně DPH.

Samsung notebooky série Q a QX – elegance a výkon na cestách

Samsung notebooky z řady Q a QX jsou designovou lahůdkou, která díky svým vlastnostem a vysokému výkonu obohatí váš život na cestách.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd, přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií, dnes představila nové portfolio vysoce elegantních notebooků řady Q a QX. Mezi zástupce těchto tříd patří notebook Samsung Q330 (13,3"), notebook Samsung Q530 (15,6“) a notebook Samsung QX510 (15,6"). Tyto špičkové modely jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které tvoří jedinečný design a poskytují vysoký výkon pro životní styl na cestách.

Notebooky řady Q - Samsung Q330 a Samsung Q530

Notebook Samsung Q330 na první pohled zaujme svými ultratenkými liniemi 26,4 mm, váhou 1,97 kg a elegantním designem. Dotyková 13,3“ HD LED obrazovkanotebooky Samsung Q330 a Samsung Q530 funkci automatického zálohování dat, takže se nemusíte strachovat o jejich ztrátu. zajistí požitek k obrazu a uživateli nabídne i nové možnosti použití. Pokud dáváte přednost větším rozměrům, můžete zvolit model Samsung Q530 s 15,6“ HD LED obrazovkou a hmotnost jen 2,39 kg. Řadí se tím mezi nejlehčí modely ve své třídě. Oba notebooky disponují nejnovějším procesorem Intel®CoreTM i3 Processor, operačním systémem Windows®7 Home Premium a speciální 3D grafickou kartou. Díky dalším funkcím, jako je optický disk (ODD), USB, HDMI porty a paměťová čtečka karet 3-v-1, vám pomohou maximálně zefektivnit čas strávený na cestách. Nemusíte se ani vázat na přívod energie, protože baterie u modelu Samsung Q330 vydrží až 7 hodin v provozu, u modelu Samsung Q530 až 6 hodin. Mimo to mají

Pro efektivní využití energie, je Samsung Q330 vybaven automatickým přepínáním mezi vnitřní grafikou Intel HD a grafickou kartou NVIDIA GeForce 310M, čímž dosahuje vynikající kvality obrazu, kdykoliv je to potřeba.

Mezi další vlastnosti, které oceníte nejen na cestách, patří funkce Bluetooth 3.0 High Speed, díky které dokážete bezdrátově přenášet hudbu, obrázky, filmy a jiná data vysokou rychlostí 24 Mb/s, což představuje až 8 x rychlejší přenos dat, než je tomu u Bluetooth 2.0.

Samsung Q330 i Samsung Q530 jsou na našem trhu k dispozici od září letošního roku za orientační cenu 17 999,- Kč.

Notebook Samsung QX510 – skutečný dotek stylu

Samsung QX510 je opravdovou designovou lahůdkou s řadou stylových prvků. Je tvořen kovovou (hliníkovou) konstrukcí, s hladnými, elegantními křivkami a touchpadem, který je uzpůsoben zvýšené přesnosti a rychlosti při ovládání prsty. Plochý, podsvícený LED displej vytváří ostrý obraz a plné barvy, které si vychutnáte při sledování filmů ve vysokém HD rozlišení. Milovníci kvalitního zvuku ocení funkci SRS Premium SoundTM, která poskytuje přirozenější a realističtější 3D zvuk pro požitek z hudby, filmů i her.

Notebook Samsung QX510 kombinuje nejnovější technologie s širokou škálou funkcí, které poskytují to nejlepší výpočetní zázemí. Jednou z nich je i unikátní funkce pro rychlý start netbooku – Fast Start. Díky této funkci můžete zapomenout na dlouhé čekání, než je počítač připraven k provozu. Samsung QX510 s vámi bude spolupracovat během pouhých tří sekund od jeho otevření nebo stisknutí tlačítka Power. Navíc v režimu spánku zachová Samsung QX510 vaše data na HDD a v paměti po dobu tří dnů přesně v takové podobě, v jaké jste je opustili. Ta se pak na obrazovce objeví do tří sekund od spuštění netbooku, a vy tak můžete hned pokračovat v rozpracovaném dokumentu, aniž byste ztráceli čas. Zajímavá je také funkce state-of-the-art Intel® Core i5 Processor, která pomocí Turbo Boost dynamicky zrychluje výkon a využíváho tam, kde je potřeba. To, že je Samsung QX510 ideálním partnerem na cesty, potvrzuje také fakt, že disponuje baterií, která vydrží až 7,2 hodiny v provozu.

Samsung QX510 je na našem trhu k dispozici od října letošního roku za orientační cenu 24 899,- Kč.

Zprávy Živě: Změní Kinect podobu počítačových her?

Témata článku: Vysoká třída, Elegance, Home Design, Letošní model, Dlouhá cesta, Nejnovější model, Linie, Cesta, Nejlepší cesta, Ostrý provoz, Nejlepší notebooky, Funkce, Nejlepší rychlost, Designová linie, Netbook, Intel Core I3, Start, Fast

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší