Samsung: nová řada fotoaparátů a videokamer s Wi-Fi připojením

Samsung: nová řada fotoaparátů a videokamer s Wi-Fi připojením

 Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, dnes oznámila uvedení nejnovější řady SMART fotoaparátů a videokamer Samsung s dosud nejširšími možnostmi připojení. Samsung navrhl Wi-Fi technologie a funkce přístrojů tak, aby byly dostupné pro fotografy na všech úrovních. Uživatelé nyní mohou zachytit důležité momenty ještě snadněji a navíc je okamžitě sdílet se svými přáteli.

Samsung reaguje na rostoucí poptávku po integrované Wi-Fi technologii. Průkopnická řada videokamer SMART byla navržena tak, aby nabídla vynikající kvalitu snímání při maximálním zjednodušení celého procesu focení a natáčení a zajišťuje bezproblémovou konektivitu pouhým zmáčknutím tlačítka.

Podle odhadů je po celém světě 2,5 miliardy lidí, kteří vlastní fotoaparát nebo videokameru a sdílí své „úlovky“ přes sociální sítě, v 75 zemích světa pak najdeme na 100 000 Wi-Fi „Hotspotů“. Díky řadě SMART videokamer a fotoaparátů připojitelných přes Wi-Fi může každý využívat výhody bezdrátového připojení všude a za všech okolností

Klepněte pro větší obrázek

Nová řada Samsung SMART navazuje na úspěšnou řadu SH100 a naleznete v ní 5 modelů videokamer a fotoaparátů připojitelných přes Wi-Fi. Prémiovým typem je fotoaparát Samsung WB850F - prvotřídní cestovní fotoaparát s 21x zoomem. Ten umožňuje začínajícím fotografům vytvářet reportáže a nejpovedenější snímky přímo nahrát na Facebook, Picasa nebo Photobucket díky snadnému připojení k sociálním sítím „Social Sharing“. Přátelé a rodina tak mohou sledovat jejich dobrodružství v reálném čase. Fotoaparát Samsung DV300F 2View uživatelům nabídne navíc 1.5” přední LCD displej, který je nezbytný pro vytvoření perfektního autoportrétu.

Do řady Samsung SMART dále patří tenký a stylový fotoaparát ST200F, který se vejde do kapsy a kromě funkce Wi-Fi umožňuje též velmi snadné bezdrátové ukládání fotek díky funkci Auto Backup do vašeho PC nebo cloudového úložiště AllShare Play a Microsoft SkyDrive.

Jiří Kolařík, produktový manažer divize Digital Imaging společnosti Samsung Electronics říká: „Schopnost okamžitého sdílení, bezpečného ukládání a automatického zálohování fotografií jsou dnes téměř nepostradatelné funkce, které ocení začátečník i profesionál. Samsung uvedením SMART řady pokračuje ve svém úsilí nabízet žádané fukce, které zvyšují nejen kvalitu fotografií, ale také pohodlí uživatelů.”

S funkcí Auto Backup uložíte fotky během okamžiku!

Samsung Wi-Fi funkce Auto Backup umožní automatický přenos a uložení (zálohování) fotografií přímo do vašeho PC hned, jakmile projdete dveřmi bytu. Přímo ve fotoaparátu si nastavíte, které fotky chcete uložit a pak už se nemusíte o nic starat.

Prohlédněte si své úlovky na malé, nebo velké obrazovce

Díky funkci Samsung Mobile Link lze také hravě přes Wi-Fi sdílet, ukládat a prohlížet fotografie na domácích a mobilních zařízeních Samsung. Můžete si vybrat, jestli je pošlete na Samsung smartphone, tablet nebo televizor s přístupem na internet. Kromě toho funkce TV Link umožňuje okamžité připojení k domácí síti spotřebičů a elektronických zařízení.

Pochlubte se svými zážitky

Funkce Social Sharing umožní sdílet vybrané fotografie a videa na sociálních sítích nebo v on-line albech ihned po jejich pořízení. Nejnovější bezdrátové funkce dokazují, že nové SMART kamery otevírají novou dimenzi vyprávění příběhu. Můžete nahrát své záběry na Twitter nebo je ukázat svým přátelům na Facebooku – ať už jste kdekoli, pochlubte se světu!

Kompletní ovládání na dosah ruky

S inovativní funkcí Wi-Fi Remote Viewfinder můžete dálkově ovládat nastavení kamery a nastavení snímků přes váš smartphone. Úpravou nastavení prostřednictvím telefonu můžete vytvořit dokonalý snímek, na kterém nebudete chybět, a umožní vám také zachycení nejlepších záběrů z větší vzdálenosti.

Pošlete přátelům email a bezpečně ukládejte na „cloudu“

Díky Wi-Fi můžete okamžitě poslat fotografie na e-mail svých přátel. Dotyková obrazovka umožňuje posílat fotografie s textem. Ať už jste doma, nebo venku s přáteli, funkce Auto Backup a virtuální Cloud úložiště zajistí neomezené a bezpečné uložení vašich fotografií. Cloudové úložiště Allshare Play a Microsoft SkyDrive nabízí další výhody, jako například bezpečnost – vaše fotky budou uloženy pro případ rozbití nebo ztráty fotoaparátu. Své fotografie si pak můžete prohlížet odkudkoli a například s využitím TV linku je můžete ukázat svým přátelům na obrazovce své Samsung televize.

S Wi-Fi Direct je připojení hračka

Pro jednoduchý a rychlý přenos fotografií můžete svůj fotoaparát připojit k dalším elektronickým zařízením s Wi-Fi, jako jsou notebooky, smartphony a tablety. Využití této funkce Wi-Fi Direct je stejně snadné jako Bluetooth, nabízí však výjimečnou rychlost a kvalitu připojení.

Do řady Samsung SMART patří následující modely:

  • WB850F
  • WB150F
  • DV300F
  • ST200F
  • QF20
Další článek: Nový šéf Applu má od firmy 378milionkrát vyšší odměnu než Steve Jobs

Témata článku: Wi-Fi, Televizory Samsung, Nová hračka, Dimenze, Domácí spotřebič, Nepostradatelná funkce, Skydrive, Maximální zjednodušení, Výjimečný zážitek, Dotykové mobilní telefony Samsung, Wi-Fi Direct, Přítel, Televizory smart, Smart TV, Smart, Televize Samsung, Tablety Samsung, Nový notebook levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu