Samsung MultiXpress 8385ND - barevná multifunkční tiskárna, která firmám dokáže ušetřit až 40% nákladů na tisk

Samsung MultiXpress 8385ND - barevná multifunkční tiskárna, která firmám dokáže ušetřit až 40% nákladů na tisk

Přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií Samsung Electronics dnes uvedl na trh novou barevnou laserovou multifunkční tiskárnu Samsung MultiXpress 8385ND pro malé až středně velké podniky a oddělení velkých korporací. Tiskárna MultiXpress 8385ND nabízí podnikovým uživatelům barevný tisk, který je efektivní z hlediska nákladů a má snadnou správu. Tiskárna s řadou funkcí, včetně firemního řešení Samsung pro vyúčtování úloh a vzdálené správy, dosahuje rychlosti tisku 38 stran za minutu.

Tiskárna Samsung MultiXpress 8385ND nabízí firemní řešení Samsung pro job accounting jako standard, díky čemuž je možné náklady na tisk správně rozúčtovatjednotlivým oddělením. Vedoucí IT tak mají kompletní informace o tom, jak jednotliví uživatelé tisknou, kopírují, skenují a faxují, a tak mohou efektivněji sledovat a řídit náklady. Společnostem s více než 1 000 zaměstnanci a ročními náklady na tisk ve výši 266 EUR na jednoho zaměstnance (zařízení a spotřební materiál)¹ může aktivní správa, správné zařízení a řešení ušetřit až 40 % nákladů na tisk ročně¹. Kromě toho je tiskárna MultiXpress 8385ND velmi efektivní z hlediska nákladů díky nízké spotřebě energie; průměrná spotřeba energie pouhých 650 wattů umožňuje podnikům snížit náklady na energii a tím i dopad na životní prostředí.

„Podniky stále častěji hledají tiskové prostředí, které zlepšuje efektivitu nákladů a produktivitu, aniž by museli obětovat spolehlivost a snadnost údržby,“ uvedl Graham Long, vice prezident, European Printing Operation, Samsung Electronics. „MultiXpress 8385ND dnes podnikům nabízí jedno z nejrychlejších multifunkčních zařízení na trhu pro barevný tisk formátu A4 s pokročilými funkcemi, díky kterým je správa zařízení pro vedoucího IT stejně tak snadná, jako jeho obsluha pro zaměstnance“ dodal Long.

Zařízení MultiXpress 8385ND lze snadno integrovat do podnikové IT infrastruktury. SyncThru Web Admin Service 5 společnosti Samsung umožňuje podnikům snadno zavést vzdálenou správu. To znamená, že podpůrné týmy nadále nemusí chodit po kancelářích ani navštěvovat vzdálené lokality, aby tam mohli řešit problémy, stahovat software na nová zařízení či monitorovat spotřební materiál, díky čemuž je podpora z hlediska nákladů efektivnější. Snadná výměna toneru tiskárny MultiXpress 8385ND znamená, že nedostupnost zařízení je zkrácena na minimum, nedochází ke zbytečné údržbě a zvyšuje se produktivita. Kromě toho multifunkční tiskárna využívá vysoce funkční spotřební materiály, které mají delší životnost, vyžadují méně zásahů od pracovníků IT, a tím snižují náklady na podporu a údržbu.

Zařízení MultiXpress 8385ND také nabízí nové funkce dostupné skrze 7” barevný dotykový panel, který si lze uživatelsky nastavit, díky čemuž je zařízení snadno ovladatelné. Pravidelně používané formuláře různých oddělení lze uložit přímo na zařízení, což usnadňuje uživatelům tisk na vyžádání. Kromě rychlosti 38 stránek za minutu nabízí MultiXpress 8385ND stabilně výborný výkon díky procesoru o frekvenci 800 MHz, 1 GB RAM a pevnému disku o kapacitě 160 GB. To znamená, že tiskové úlohy a skenování s vysokým rozlišením se zpracovávají, ukládají a provádějí snadno a rychle.

Vysoce výkonné tonery na 20 000 stran² nabízené pro toto zařízení jsou ideální pro intenzivní používání, vydrží déle a poskytují nižší náklady na stránku než standardní kazety s tonerem. Toner MultiXpress 8385ND splňuje vysoký standard kvality a spolehlivosti, který můžete očekávat od originálního spotřebního materiálu Samsung.

Samsung MultiXpress je v Evropě k dispozici od října 2009.

Další článek: Intel varuje před viry pro nové grafické karty

Témata článku: Nízká efektivita, Tiskárny multifunkční, Snadné řešení, Barevné tiskárny, Velký dopad, Velká efektivita, Toner, Vysoká spotřeba, Velká korporace, Job, Multifunkční zařízení, Admin, Zařízení, Informační panel, Podniková funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší