Samsung bojuje proti rakovině prsu

Samsung bojuje proti rakovině prsu

Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. se rozhodla podpořit panevropský projekt Pink Ribbon, u nás známý jako Růžová stužka, který je zaměřen na boj proti rakovině prsu. Společnost se tak stejně jako Samsung Electronics v jiných evropských zemích připojuje k výzvě za zdravá prsa.

V říjnu společnost Samsung zahájí podzimní akci, která potrvá do konce listopadu 2010 a zaměřuje se na boj proti rakovině prsu. Z každého prodaného telefonu* růžové varianty modelu Samsung S3650 Corby nebo bílé varianty dámského modelu Samsung S7070 Diva v období říjen až listopad 2010 půjde částka rovnající se v přepočtu 1 euro na podporu projektu Růžové stužky. Rakovina prsu je nejčastější formou rakoviny u žen. Projektem Růžová stužka společnost Samsung chce pomoci zvýšit povědomí o rakovině prsu a zejména upozornit na potřebu pravidelných vyšetření, aby docházelo k včasnému odhalení této nemoci.

Celková částka z projektu bude věnována Alianci českých organizací žen s rakovinou prsu o.p.s. Mezi hlavní cíle této organizace patří:

  • vytvořit informační a edukační centrum pro veřejnost, onkologicky nemocné a jejich organizace,
  • poskytovat metodickou pomoc organizacím onkologicky nemocných,
  • koordinovat projekty a kampaně ve prospěch prevence a léčby nádorového onemocnění prsu,
  • sjednotit snahy pacientských organizací i jednotlivců o prosazování práv a rovných podmínek k léčení a rekonvalescenci žen s nádorovým onemocněním prsu,
  • zastupovat české onkologické pacientky v mezinárodních strukturách.

* .... Netýká se telefonů prodaných prostřednictvím mobilních operátorů.

Témata článku: Electronics, Mobilní telefony v akci, Ribbon, Mobilní telefony akce, Pink, Organizace

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje