Samsonite využívá výhod programu SAP Safe Passage

16. června 2005
DivX 6.0 je na světě
Denver, 15. června 2005 – Společnost Samsonite, jeden z největších výrobců a distributorů cestovních zavazadel, transformovala informační podporu svých retailových a velkoobchodní aktivit na řešení mySAP Business Suite s využitím odvětvově-specifických funkcionalit SAP. Samsonite tak rozšířil seznam podniků, které se rozhodly využít SAP Safe Passage Program, soubor řešení, technologií a iniciativ umožňující migraci na řešení SAP.
Samsonite využívá výhod programu SAP Safe Passage

SAP uvedl svůj program SAP Safe Passage počátkem roku 2005 s cílem poskytnout zákazníkům bezpečný a dostupný způsob, jak eliminovat nejistotu vyplývající z akvizic firmy Oracle, která takto získala firmy Peoplesoft, JD Edwards a Retek. SAP těmto podnikům nabízí transformaci na softwarovou platformu SAP zahrnující soubor řešení SAP, integrační platformu SAP NetWeaver a  iniciativy v oblasti podpory a údržby existujících softwarových investic.

Samsonite bude využívat řešení SAP v oblasti podpory retailových procesů, procesů spotřebitelského průmyslu, výroby a financí s cílem zlepšit klíčové podnikové operace včetně distribuce, dopravy a logistiky, produktové inovace, zjišťování stavu zásob, finanční transparentnosti a vyhovění regulačním požadavkům. Společnost bude implementovat odvětvově-specifické řešení SAP Apparel and Footware Solution (SAP AFS), jež poskytuje výrobcům spotřebního zboží funkcionalitu dovolující kombinovat u jednotlivých výrobků celé spektrum velikostí, stylů a barev. Samsonite zahájí migraci z původního řešení JD Edwards na mySAP Business Suite v lednu 2006. 

Kompletní tiskovou zprávu lze získat na: http://www.sap.com/company/press/press.epx?PressID=334.

V Česku má společnost SAP celkem 180 zaměstnanců a dodává podnikové informační systémy od roku 1992. V současnosti je v ČR zákazníky SAP více než 400 podniků. Svá řešení dodává již 64 společnostem z aktuálního žebříčku Czech TOP 100.  Mezi největší zákazníky patří, Aliachem,  Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Český Telecom, ČEZ, Eurotel Praha, ISPAT NOVÁ HUŤ, Ministerstvo zemědělství ČR, Sazka, Škoda Auto, T-Mobile Czech Republic, Transgas, Zentiva a další.

Do segmentu malých a středně velkých společností (SMB) vstoupila firma SAP ČR  s řešeními mySAP All-in-One a SAP Business One. SMB řešení od SAP využívá v současnosti stále více českých společností jako např. MB Leasing, FAST, Raab Karcher Staviva, SIKO Koupelny, Wood & Paper, ALIKA a další.

Celkově více než 27 000 společností ve 120 zemích světa využívá na 91 500 softwarových systémů SAP. Společnost SAP působí kromě České republiky ve více než 50 zemích a zaměstnává přes 32 000 pracovníků.

Váš názor Další článek: DivX 6.0 je na světě

Témata článku: Wood, PeopleSoft, Edwards, Samsonite, Leasing, Paper, Woody, Safe


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky