SafeQ znamená originální řešení pro inteligentní tisk v síti!

Brno – 26. dubna 2005 – SafeQ znamená jedinečné řešení pro tisk v sítích, které bylo vyvinuto českou společností Y Soft, s. r. o. SafeQ najde uplatnění všude tam, kde se využívá tisk v síti.
SafeQ znamená originální řešení pro inteligentní tisk v síti!

Základní vlastnosti a z nich plynoucí výhody tiskového řešení SafeQ spočívají ve výrazné úspoře nákladů, zabezpečení tisku a řešení problémů s dostupností tisku a tiskových služeb. SafeQ nabízí komplexní kontrolu skutečných objemů tisku ze všech tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení, včetně detailních přehledů o vytížení jednotlivých tiskových zařízení. Účtování jde na vrub jednotlivcům, skupinám i projektům. Jednou z velmi důležitých vlastností SafeQ je zabezpečení tisku, díky němuž je vyloučen neoprávněný přístup k vytištěným dokumentům. Funkce Follow-me naopak umožňuje vyzvednout vytištěný dokument u kterékoli tiskárny spravované systémem SafeQ.

„SafeQ reaguje na potřeby trhu. Jeho vývoj trval několik let,“ říká Václav Muchna, ředitel společnosti Y Soft, s. r. o., a dodává: „Dnes již naleznete síťovou multifunkční tiskárnu v každé větší kanceláři. Máte však přehled o tom, co, kdy a kdo na ní tiskne? Nemusíte svoje dokumenty hledat v hromadě jiných tisků a kopií?“

S trochou nadsázky lze tvrdit, že SafeQ je také produktem Technologického inkubátoru, coby podpůrného projektu Jihomoravského inovačního centra (JIC). Společnost Y Soft progresivně využila možností, které Technologický inkubátor nabízí nadějným firmám, které přicházejí s originálním řešením a splňují dané podmínky. Více informací naleznete na www.safeq.cz.

O společnosti Y Soft
Společnost Y Soft vznikla v roce 2000 a od roku 2004 je nejúspěšnějším členem Technologického inkubátoru. Specializuje se na inteligentní tisková řešení v sítích a se svým produktem SafeQ dominuje českému trhu. V současnosti probíhá expanze na světové trhy po boku certifikovaných partnerů. Tiskové řešení SafeQ od společnosti Y Soft si zvolily například následující společnosti: Raiffeisen Bank, LG Philips Displays, ČEZ, Siemens, OKD, Sazka, Skanska, TV Prima, některé univerzity, ministerstva a řada dalších. Více informací o společnosti naleznete na www.ysoft.cz.

Diskuze (1) Další článek: Microsoft neprohrával soudy a zdvojnásobil zisk; prodeje však stagnují

Témata článku: Follow Me, Technologická společnost, Vytížení, Soft, Česká tisková kancelář, Tiskárny multifunkční, Detailní informace, Kopírky


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky