SafeBoot ohlásil plnou kompatibilitu s Microsoft Vista

29. ledna 2007
ATI R600 v březnu
SafeBoot, prodejce řešení pro bezpečnost mobilních dat a řízení přístupu, oznámil, že software SafeBoot bude kompatibilní a dostupný zároveň s vydáním Microsoft Vista, které je plánované na 30. ledna 2007.
SafeBoot ohlásil plnou kompatibilitu s Microsoft Vista

Vedoucí technologií SafeBoot Simon Hunt k tomu řekl, "Historicky je SafeBoot první prodejce celodiskového šifrování, který ohlašuje podporu novým platformám Microsoft, a nemáme pochyb, že tento trend dodržíme. Spolupracovali jsme s Microsoftem od počátků projektu Vista, abychom zajistili kompatibilitu našich produktů."

Vista je pokládaná za další platformu pro budoucnost Microsoftu ve vývoji podnikových operačních systémů. "SafeBoot v kombinaci s Vistou významně rozšíří stávající bezpečnostní rysy a uzavře důležitou mezeru ve spravovaném šifrování mobilních dat – a obzvláště možnost používat jeden produkt na všech platformách Microsoftu, podporu pro pokročilou autentizaci pomocí USB tokenů a smart cards, a možnost autentizace uživatelů pomocí přístupového hesla ze systému Microsoftu ještě před nabootováním jsou hlavní argumenty pro naši další podporu Visty," řekl Hunt.

Témata článku: Microsoft, Bezpečnost, Mezera, Pokročilá možnost, Token, Simon

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje