Sada aplikací Citrix Voice Office zvolena společností Cisco za aplikaci měsíce

Praha — 14. listopadu 2005 — Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS), vedoucí světová společnost v oblasti řešení pro přístupovou infrastrukturu, oznámila, že společnost Cisco Systems, Inc. zvolila Citrix® Voice Office, sadu aplikací pro IP telefonii, za aplikaci Měsíce listopadu. Sada se dodává prostřednictvím produktu Citrix Application Gateway™. Sada Voice Office je představena na serveru IP Communications Applications Central společnosti Cisco. Citrix se podílí na vývojovém technologickém programu společnosti Cisco. Voice Office a Application Gateway se prodávají celosvětově prostřednictvím resellerů společnosti Cisco.
Sada aplikací Citrix Voice Office zvolena společností Cisco za aplikaci měsíce

 IP Communication Application Central nebo také zkráceně AppsCentral je informační a přístupový portál ke všem nabídkám produktů společnosti Cisco. Tento portál obsahuje informace o IP telefonech, videotelefonech, messaging a hlasové poště, nástrojích pro pořádání IP video- a audio konferencí, bezpečnostních řešeních a správě sítí, stejně jako konktakty pro zákazníky.

Vývojový technologický program společnosti Cisco stanovuje kritéria pro kompatibilitu  prosřednictvím testování nezávislých expertů. Umožňuje firmám, které vyvíjejí produkty a služby, rozvinout inovativní podniková řešení. Program dává poskytovatelům informace ohledně produktů a služeb, které jsou otestovány nezávislými odborníky a jsou kompatibilní se síťovou technologií Cisco.

Balík aplikací Citrix Voice Office umožňuje společnostem realizovat sliby, týkající se jejich IP telefonních systémů – zjednodušení uživatelské interakce, eliminace školení zaměstnanců a zkvalitnění organizační komunikace. Voice Office umožňuje podnikům rozšířit funkce IP telefonů o nástroje hlasové komunikace, což vede ke zvýšení produktivity práce. Dovoluje uživatelům listovat v IP telefonním systému, přehrávat hlasovou poštu stejně lehce jako CD nebo vytáčet telefon kliknutím na telefonní číslo v emailu či webové aplikaci. Společnosti tak mohou eliminovat  papírové adresáře.

Všechny aplikace Voice Office jsou přístupné prostřednictvím displeje a reproduktorů každého IP telefonu:

·         Citrix® Visual Voicemail – poskytuje vizuální znázornění hlasových zpráv s možností vybrat k prohlížení ty nejdůležitější, bez toho, aby bylo nutné poslouchat každou zprávu zvlášť, což je časově náročné. Během přehrávání zpráv může uživatel přetáčet dopředu, dozadu nebo zvolit pauzu, odpovědět, a to pomocí přednastavených kláves.

·         Citrix® Express Directory – LDAP adresář s vysokorychlostní aktualizací v reálném čase. Toto nové adresářové uživatelské rozhraní dokáže ušetřit čas strávený vyhledáváním a vytáčením telefonních čísel, a to až o 75% oproti nynějším řešením.

·         Citrix® Zone Paging – umožňuje oprávněným uživatelům spolehlivě nalistovat skupiny IP telefonů umístěných ve specifických zónách - není proto nutné instalovat nákladné systémy vyhledávací služby.

·         Citrix® Broadcast Server - doručuje na IP telefony prioritní zprávy jako např. naléhavá hlášení, dostupné aktualizace a hlášení o počasí v textové, grafické a audio formě. Broadcast Server také umožňuje společnosti využít displejů IP telefonů k zobrazení sady zpráv jako např. reklam a inzerátů.

“Vybrali jsme Citrix Application Gateway, protože nám umožňuje rychle nasadit aplikace a využít výhod funkcí našich nových Cisco IP telefonů,” řekla Peggy Storey-Inkster, ředitelka informační činnosti na univerzitě Sault College v Kanadě. Aplikace Broadcast Alerts a Zone Paging nám pomohou aktualizovat informace a v případě nepředvídatelné situace upozorní celý studentský kampus na možná rizika, což zlepší pocit bezpečí našich studentů a zaměstnanců.”

“Citrix Voice Office představuje novou generaci konvergenčních aplikací, které se snadno konfigurují a používají. Jsou navrženy tak, aby zvýšily produktivitu uživatelů a zároveň eliminovali složitost, která překážela všeobecnému přijetí možností IP telefonů,” prohlásil Gordon Payne, viceprezident marketingu společnosti Citrix. “Společnosti mohou konečně využít výhod investic do infrastruktury IP telefonie pro rozšíření výkonu přístupu na vyžádání pro všechny typy hlasových a datových služeb.”

 

Citrix Voice Office

Citrix Voice Office je sada konvergenčních aplikací pro IP telefonii, které zjednodušují uživatelskou interakci, omezují nutnost školení uživatelů a zkvalitňují organizační komunikaci pro podniky, které používají IP telefony Cisco a Nortel. Sada se dodává prostřednictvím produktu Citrix Application Gateway a obsahuje aplikace Citrix Express Directory, Citrix Visual Voicemail, Citrix Zone Paging a Citrix Broadcast Server, všechny dostupné z displeje těchto IP telefonů. Bez jakéhokoli výzkumu mohou IT oddělení využívat sadu Voice Office, aby okamžitě zajistili svým uživatelům zjednodušený a rychlejší přístup k existujícím aplikacím pro IP telefonii a zjednodušili používání telefonních funkcí. Voice Office přináší nejlepší uživatelský komfort pro každého: výnosy z investic do IP telefonie pro podniky, zvýšení produktivity pro uživatele a větší efektivitu pro IT.

 

O produktu Citrix Application Gateway

Citrix Application Gateway je zařízení pro společnosti, které mají IP telefonní systémy. Přenáší hlas a data do obrazovek a reproduktorů jejich IP telefonů. Application Gateway dokáže také transformovat existující webové aplikace pro obrazovky IP telefonů a kteréhokoli bezdrátového zařízení.  Umožňuje společnostem ovlivnit a rozšířit používání jejich podnikových aplikací a IP telefonního systému. Jako samostatné řešení přístupové platformy Citrix nebo spolu se sadou aplikací pro telefonní přístup Citrix® Voice Office přináší Application Gateway nejlepší přístupový komfort pro každého: rozšířený přístup na vyžádání pro podniky, jednoduchý přístup pro uživatele, vysoký výkon a bezpečný přístup pro IT.

 

O společnosti Citrix

Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem řešení pro přístupovou infrastrukturu a renomovanou společností v přístupu na vyžádání (on demand). Produkty Citrix používá každý den více než 160 000 organizací na celém světě. Přístupový software, služby a zařízení Citrix poskytují nejlepší možný přístup k jakékoli aplikaci pro jakéhokoli uživatele.  K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem a jednotlivců. Společnost Citrix má přes 6 200 distribučních a aliančních partnerů ve více než 100 zemích. Čistý zisk společnosti Citrix v roce 2004 činil 741 milionů dolarů. Více informací naleznete na adrese: http://www.citrix.com

Váš názor Další článek: Ukázky kódu pro Microsoft .NET Framework SDK 2.0

Témata článku: Gordon, Zone, Voice, Gateway, Citrix

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší