S Wayfinderem už i do Chorvatska

Výrobce navigačního systému Wayfinder Navigátor, jehož výhradním prodejcem v ČR je společnost Sunnysoft, přichází s další novinkou. Mapy navigace byly rozšířeny o Slovinsko a Chorvatsko.
S Wayfinderem už i do Chorvatska

Stockholm, 6. prosince 2005 – Společnost Wayfinder Systems, která stojí za prestižním navigačním řešením pro mobilní zařízení (telefony, smartphony, komunikátory) Wayfinder Navigator, oznámila rozšíření podrobně zmapovaných oblastí o Slovinsko a Chorvatsko. Doposud mapy obsahovaly data pouze západní a střední Evropy. Podle společnosti AND (Automotive Navigation Data), která je novým dodavatelem digitálních map a bodů zájmů vybraných oblastí v regionu střední a východní Evropy pro Wayfinder Systems, se prozatím jedná o prvotní krok v geografické expanzi na celou východní Evropu, jenž bude brzy následovat. AND poukazuje především na kvalitu navigačních řešení Wayfinder, která spočívá v dostupnosti a přesnosti informací, jež jsou uloženy on-line na serveru a tudíž uživateli ihned k dispozici. Kompatibilita systému Wayfinder Navigator již nyní zahrnuje většinu mobilních telefonů na trhu a jejich počet strmě narůstá.

Více na www.wayfinder.cz.

O společnosti Wayfinder Systems:
Švédská společnost, která je vedoucím dodavatelem navigačních řešení a služeb pro mobilní telefony. Založena byla roku 1995 v Lundu. Dnes spolupracuje s řadou předních telekomunikačních společností, mezi něž patří i Nokia, Sony Ericsson, A1, Telenor a Telefónica Móviles. Zároveň je jedním z největších dodavatelů navigačních produktů pro celé Spojené státy, Kanadu a většinu Evropy. Více informací zde: www.wayfinder.cz, www.wayfinder.com

O společnosti Automotive Navigation Data:
Nizozemská společnost, jenž byla založena roku 1984. Specializuje se výhradně na zpracování map do digitální podoby, čímž úzce spolupracuje s provozovateli služeb v oblasti digitální navigace, nezávisle zda se jedná o silniční dopravu, námořní dopravu, internetové služby, detailní plánování cest či cokoliv obdobně zaměřeného. Mezi její prestižní zákazníky patří i společnosti Microsoft, AOL-Mapquest, Garmin či Thales Navigation. Sídlo má v Rotterdamu. Více informací zde: www.and.com

O společnosti Sunnysoft
Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům.

Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.

Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro Pocket PC a telefony Smartphone.
Společnosti Sunnysoft je autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard. Více na www.sunnysoft.cz.

Témata článku: Microsoft, Windows, Navigační software, Nejširší kompatibilita, Veřejná doprava, Magenta, Automotive, Sony Ericsson, Švédská služba, Rotterdam, Mobilní telefony sony ericsson, Stockholm, Východní Evropa, Navigator, Různý terén, Slovinsko

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje