S produkty AVM FRITZ! si opravdu užijete rychlý Internet

S produkty AVM FRITZ! si opravdu užijete rychlý Internet

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a HD multimédia pro domácnosti a menší firmy.

Produkty AVM FRITZ!Box slouží především jako zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu a navíc poskytují i celou řadu dalších funkcí. K nim patří rovněž řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

Nejpopulárnějším modelem je AVM FRITZ!Box 7490, který podporuje nejrychlejší varianty DSL založené na technologiích vectoring a bonding. V závislosti na službách nabízených poskytovatelem Internetu je tak možné realizovat DSL přípojky o rychlostech až 240 Mbit/s. Mezi další modely patří FRITZ!Box 6490 Cable pro sítě kabelové TV, dále FRITZ!Box 4080 FFTH (Fiber To The Home) pro optické sítě a nakonec FRITZ!Box 6842 LTE kompatibilní s nejnovější generací mobilních sítí.

Pro realizaci lokální bezdrátové sítě prostřednictvím AVM FRITZ!Box je kromě běžných variant Wi-Fi podporován také standard WLAN 802.11ac nabízející přenosové rychlosti až 1300 Mbit/s. Alternativně je možné využít gigabit Ethernet porty či rozhraní USB 3.0.

U všech zařízení AVM je kladen mimořádný důraz na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

Další článek: Čínské úřady nebudou používat Microsoft Office, bojí se špionáže

Témata článku: Koncové zařízení, Fritz, Cable, DSL, IPTV, Mobilní telefony kladno


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu