S podporou SAP dosáhne město Birmingham úspor ve výši milionu liber

7. března 2007
Březen - měsíc PHP chyb
Praha - 7. března 2007. Společnost SAP, největší dodavatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí, oznámila největší zakázku v historii anglické samosprávy. SAP s partnery Capita a Axon pomohou největší anglické (a zároveň evropské) místní samosprávě, městu Birmingham, k nastartování modernizačních změn. Cílem je dosažení efektivnější správy birminghamských veřejných služeb v příštích deseti letech.
S podporou SAP dosáhne město Birmingham úspor ve výši milionu liber

Město chce výrazně zlepšit služby občanům a uspořit kolem 100 milionů liber ročně v důsledku nastartování transformačního programu. Cílem projektu je zvýšit produktivitu úřadu o nejméně 15 procent v příštích 5 letech.
 
Paul Tilsley, náměstek ředitele městského úřadu Birmingham přivítal uzavření smlouvy takto: „Mám radost z dohody s SAP a jeho partnery. Je to klíčový projekt k dosažení našeho cíle o efektivnější služby, které budou lépe vyhovovat potřebám našich občanů.“

„Software od SAP je základem naší modernizace,” řekl Brendan Arnold, finanční ředitel Městského úřadu Birmingham, a dodal: „Například propojením inovativních aplikací jako je elektronický nákup a nabídkového systému e-tendering vznikne revoluční nákupní systém, díky kterému využijeme ohromnou nákupní sílu města.“

Městský úřad zakoupil téměř všechny  produkty SAP, včetně SAP ERP (finance, personalistika, správa majetku, nákup), CRM, integrační platformy SAP NetWeaver a dalších softwarových aplikací od parterů SAP. Všechny tyto komponenty vytvoří prvotřídní, standardizované řešení se spolehlivým reportingem a integrovanými procesy.

„Pro SAP je potěšující, že si město Birmingham zvolilo naše řešení k podpoře transformace. Díky úzké integraci svých procesů bude město schopno zlepšit výkonnost, efektivitu a produktivitu při současném zlepšení služeb svým občanům. SAP se těší na spolupráci s Birminghamem, protože tato spolupráce bude unikátní a překoná dosavadní hranice v dodávce služeb pro samosprávu,“ řekl Steve Morgan, ředitel SAP Local Government.

Témata článku: Software, Birmingham, Arnold, Morgan, Reporting, Úřad

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje