S palmOne do Alp!

9. listopadu 2004
Internet na Slovensku: Vede zoznam.sk
palmOne, Inc., vedoucí světový výrobce kapesních počítačů a přední tvůrce vysoce ceněných smartphonů zahájil spotřebitelskou soutěž na podporu prodeje palmOne Treo 600.
S palmOne do Alp!

Všichni zákazníci, kteří si v obchodě zakoupí palmOne Treo 600, obdrží lyžařskou čepici s logem palmOne jako dárek a navíc se mohou zapojit do soutěže o týdenní pobyt pro dvě osoby v Alpách. Soutěž trvá do 15. ledna 2005. Vítěz bude vylosován dokonce ledna 2005.

 

 

 

O smarthphonu palmOne Treo 600

 

palmOne Treo 600 je snadno ovladatelný intergrovaný smartphone. Spojuje v sobě plně vybavený mobilní telefon s bezdrátovými komunikačními aplikacemi, jako je email, zasílání zpráv či práce s internetem, kapesní počítač se systémem Palm OSÒ a dokonce i digitální kameru pro usnadnění práce i osobního života. Treo 600 pracuje na platformě Palm OS, díky níž poskytuje uživateli vše, co potřebuje k uspořádání své činnosti – mimo jiné třeba kalendář, adresář, plán úkolů či zápisník. Integrovaná klávesnice QWERTY je ideální pro rychlé a efektivní vkládání dat, pětisměrné navigační tlačítko zase usnadňuje přístup k informacím. Smartphone palmOneTreo 600 je dostupný pro stávající i nové zákazníky Eurotelu, kde v závislosti na měsíčním poplatku stojí od 12 995 Kč včetně DPH. Smartphone Treo 600 může být dále zakoupen ve specializovaných obchodech s přístroji pro mobilní komunikace.

 

O společnosti palmOne, Inc.

 

palmOne, Inc. -- vedoucí dodavatel řešení přenosných počítačů a komunikací – umožňuje přesun zpracování dat přímo do rukou uživatelů, kteří tak mohou používat a sdílet své důležité informace. Produky společnosti zahrnují typové řady přenosných počítačů Zire(TM), Tungsten(TM), komunikátory Treo(TM), software a příslušenství.

 

Produkty společnosti palmOne jsou k dostání v The palmOne Store (http://store.palmOne.com/), ve firemních prodejnách palmOne, ve vybraných internetových obchodech, obchodech, u distributorů a u mobilních operátorů po celém světě.

 

Více informací o palmOne, Inc. Je k dispozici na http://www.palmOne.com

 

 

Váš názor Další článek: Internet na Slovensku: Vede zoznam.sk

Témata článku: Qwerty klávesnice, Mobilní telefony s qwerty klávesnicí, Alpy


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky