S novou USB nabíječkou SONY vám na cestách nebude chybět energie

S novou USB nabíječkou SONY vám na cestách nebude chybět energie

Bateriový zdroj pro dobíjení mobilních telefonů, MP3 přehrávačů a přenosných herních konzolí.

Společnost SONY uvádí na český trh novou přenosnou nabíječku, která vychází vstříc aktivnímu životnímu stylu všech, kdo pravidelně cestují. Tato nouzová nabíječka je schopna poslat přes USB kabel životodárnou energii celé řadě mobilních přístrojů, ať už to jsou telefony, Walkmany(1), iPody(2), jiné hudební přehrávače nebo přenosné herní konzole.

Vlastní nabíječka se skládá ze dvou do sebe zapadajících dílů. První je primárně určen pro nabíjení, druhý, snadno oddělitelný, obsahuje dobíjecí Li-Ion články. Když jsou oba díly zacvaknuty do sebe, nabíjení probíhá přímo ze zásuvky. Jinak pro napájení postačuje pouze druhá část přístroje, ke které jednoduše připojíte mobilní zařízení pomocí USB kabelu s příslušným konektorem.

Nový přenosný USB adaptér posunuje společnost SONY do čela v oblasti Li-Ion polymerových dobíjecích článků. Navíc je prvním mobilním řešením z produktové řady příznačně nazvané „Cycle Energy - recyklujte energii.“ Nabíječka je vyrobena z recyklovatelného kartonového papíru, takže splňuje předsevzetí SONY týkajícího odpovědnosti za zachování příznivého životního prostředí budoucím generacím.

Nouzová nabíječka je vybavena speciálním softwarem, který rozpozná připojený typ přístroje a spustí jeho okamžité nabíjení přes USB kabel.

(1) Walkman je registrovaná známka společnosti SONY.

(2) iPod je registrovaná známka společnosti Apple.

Přenosná USB nabíječka

Klepněte pro větší obrázek

1 Doba dobíjení: pokud je bateriový modul zapojen do dobíječky a oba jsou zasunuty do zásuvky, vyjadřuje doba dobíjení čas potřebný pro plné nabití akumulátorů bateriového modulu.
2 Doba poskytnutí energie: vyjadřuje dobu, po kterou je bateriový modul schopný bez přestání nabíjet příslušný přístroj. Závisí to na technických specifikacích každého z přístrojů.
3 Dodatečná výdrž: vyjadřuje dobu, po kterou je dobíječka schopna pracovat po uplynutí doby poskytování energie. Závisí přímo na specifikaci jednotlivých přístrojů.

Témata článku: USB, Sony, Nová nabíječka, Zásuvka, Nabíječka, Mobilní nabíječka, Walkman, Technická specifikace, Dobíjení, USB kabely, Sony Walkman, Herní řada, Speciální díl, Plné nabití, Nabíjení

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje