S novou multifunkční podnikovou inkoustovou tiskárnou Epson stojí barevný tisk méně

S novou multifunkční podnikovou inkoustovou tiskárnou Epson stojí barevný tisk méně

Tiskárna Epson Stylus Office BX525WD s oboustranným tiskem, skenováním a kopírováním nabízí menším podnikům nižší náklady na stránku barevného tisku než laserová konkurence*.

Společnost Epson uvádí na trh tiskárnu Epson Stylus Office BX525WD, multifunkční inkoustovou tiskárnu určenou pro menší podniky, která bude v prodeji od srpna 2010. S nabídkou velmi rychlého oboustranného tisku, skenování a kopírování poskytuje výkonné řešení s náklady na stránku barevného tisku, které jsou až o 50 % nižší než u laserové konkurence[*].

Snadno použitelná tiskárna BX525WD má zásobník papíru s pohodlným předním plněním a obrazovku LCD s úhlopříčkou 6,3 cm, která umožňuje zřetelné a jednoduché procházení nabídek. Může tisknout z paměťových karet a je připravená na zapojení do sítě, aby prostřednictvím sítí Ethernet nebo Wi-Fi mohlo tisknout a skenovat více uživatelů. Součástí je i software Presto! PageManager 9 pro snadnou správu dokumentů a editaci textu naskenovaných materiálů.

Tiskárna BX525WD dokáže tisknou na širokou škálu médií, což jí dodává všestrannost, a k vytváření rychle schnoucích výtisků, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a vyblednutí, používá inkoust Epson DURABrite Ultra Ink. Uživatelé mohou šetřit peníze se samostatnými inkoustovými kazetami a inkousty XL pro velkoobjemový tisk s nízkými náklady.

Díky účinnosti výkonu tiskárny BX525WD, potvrzené značkou ENERGY STAR®, se sníží účty za energii i dopad na životní prostředí.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets , k tomu dodává: „S náklady na stranu, které jsou nižší než u většiny barevných laserových tiskáren, představuje BX525WD ideální volbu pro malé podniky, které chtějí rychlou a spolehlivou tiskárnu s nízkými provozními náklady. Může tisknout na nejrůznější média, což je velmi užitečné pro společnosti, které si přejí vytvářet své vlastní marketingové materiály.

Klíčové charakteristiky tiskárny Epson Stylus Office BX525WD:

 

 • připravená pro připojení k síti – tisk a skenování prostřednictvím sítě Ethernet a bezdrátové sítě;
 • šetří papír a vytváří oboustranné výtisky s profesionálním vzhledem;
 • nabídka kazet, které naplňují vaše potřeby – včetně inkoustů XL pro velkoobjemový nízkonákladový tisk;
 • snadno přístupný zásobník papíru s předním plněním;
 • tisk z paměťových karet;
 • úspora se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze spotřebovanou barvu;
 • inkoust Epson DURABrite™ Ultra Ink zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí;
 • všestrannější než laserové tiskárny – tiskne na širokou škálu různorodých médií;
 • barevný displej LCD s úhlopříčkou 6,3 cm umožňuje snadné procházení nabídek a funkcí;
 • barevný tisk Epson stojí až o 50 % méně než u laserové konkurence*;
 • snadné sdílení dokumentů a úprava textu s dodávaným softwarem Presto! PageManager 9;
 • energeticky úsporné multifunkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

 


 

[*]Ve srovnání s laserovými tiskárnami v ceně do 299 EUR (včetně DPH) v zemích oblasti EMEA. Náklady na jednu stranu se počítají na základě ceníků zveřejněných výrobci a uvedených výtěžností k lednu 2010. Náklady na jednu stranu uváděné společností Epson vycházejí z výtěžnosti inkoustové kazety s nejvyšší výtěžností.

[†]V souladu s normou ISO/IEC 24734 představuje průměrnou hodnotu ESAT z testu zařízení kancelářské kategorie pro výchozí jednostranný tisk.

Další článek: vReveal: video z mobilu či webky může vypadat lépe

Témata článku: Star, Energy, Spolehlivá volba, Zvýrazňovače, Presto, Odpovídající nabídka, Přední strana, Tiskárny multifunkční, Barevné tiskárny, Malé rozmazání, Tiskárny inkoustové, Spotřebovaná energie, Nejprodávanější tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky