S novinkami ASUS každá síť jen posviští!

S novinkami ASUS každá síť jen posviští!

Po mnoha novinkách z oblasti VoIP uvádí na trh společnost JOYCE ČR, s.r.o. hned šest! velice zajímavých a žádaných novinek, tentokrát značky ASUS: 

ASUS GX1105B_V2 Unmanag. L2 Switch, desktop, 5x GbitE ASUS GX1108B_V2 Unmanag. L2 Switch, desktop, 8x GbitE Přepínače ASUS GX1105B_V2 a ASUS GX1108B_V2 jsou efektivní a dostupné řešení pro domácí sítě a sítě v malých společnostech. Podporují nejnovější prvky, jako je jumbo frame, jsou schopny zvládat multimedia, streaming videa a vysílání aplikací přes pracovní skupinu v reálném čase. Stylové kompaktní a místo šetřící stolní provedení umožňuje, aby své místo našly i v omezeném prostoru. S kvalitou, kterou lze očekávat od těchto dvou switchů ASUS, si může být každý zákazník jistý, že jeho počítačová síť bude vždy pracovat bez problémů. ASUS FX-D1161_V2 Unmanag. L2 Switch, desktop, 16x GbitE Tento nový přepínač je také výbornou volbou pro domácí sítě a sítě v malých společnostech. Vysoký výkon přepínání Fast Ethernet je nabízen ve stylovém, kompaktním a místo šetřícím designu. Chlazení bez ventilátorů zajišťuje tiché a příjemné pracovní prostředí.

 Klepněte pro větší obrázek

ASUS RX3081 Firewall Router, 1x WAN, 8x LAN Ethernet Firewall Router je určen pro rozvedení internetové konektivity v domácnosti nebo ve firmě. Využije ho každý, kdo je připojen k poskytovateli přes ADSL nebo kabelový modem. Díky tomuto routeru je možné rozvést Internet v celé lokální síti s využitím jen jedné IP adresy od poskytovatele! ASUS RX3081 Firewall Router má velmi jednoduché a přehledné konfigurační rozhraní, navíc splňuje vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu sdíleného připojení k internetu. Je vhodný pro menší firmy, ale i pro domácnosti, kde se objeví potřeba k jednomu stávajícímu počítači připojit další PC, IP telefon nebo jiné ethernetové zařízení (IP kamera atd.). Vyřeší situaci sdíleného připojení a díky vestavěnému 8-port. switchi již nebude nutný další externí rozbočovač (switch).


ASUS RT-N13 N WiFi Router/GW/AP, 300Mb, switch

Čtyřportový bezdrátový N router (4x 10/100 Mb/s) s podporou standardu 802.11N je plně kompatibilní s 802.11b/g a jeho unikátní vlnový rozsah Doporučená koncová cena všech zmíněných produktů je: ASUS GX1105B_V2 = 1.051 Kč bez DPH / 38,9 EUR bez DPH ASUS GX1108B_V2 = 1.526 Kč bez DPH / 56,5 EUR bez DPH ASUS FX-D1161 = 743 Kč bez DPH / 27,5 EUR bez DPH ASUS RX3081 = 1.163 Kč bez DPH / 43,1 EUR bez DPH ASUS RT-N13 = 2.115 Kč bez DPH / 78,4 EUR bez DPH ASUS RT-G32 = 858 Kč bez DPH / 31,8 EUR bez DPH umožňuje bezproblémově surfovat po internetu i hrát hry, či provádět souběžně jiné činnosti náročné na rychlost a množství přenášených dat. Rychlost přenášených dat umožňuje bezproblémový a rychlý paralelní provoz mezi n-kovými zařízeními. Ekologický a úsporný režim: RT-N13 automaticky detekuje klidový režim a automaticky vybírá rozdílný mod nejoptimálnějšího výkonu s minimální spotřebou energie. Šetří energii, je ekologický a přitom zachovává kvalitu výkonu zařízení. V klidovém modu šetří až 35% energie. To vše při maximální ochraně dat: NAT Firewall, SPI Firewall, URL based filter, MAC Address filter. Samozřejmostí je jednoduchá konfigurace.

Klepněte pro větší obrázek

ASUS RT-G32 WiFi Gateway/Switch/AP 54 Mb/s ASUS RT-G32 je bezdrátové multifunkční zařízení s funkcemi brány, Access Pointu a integrovaného čtyřportového switche. V kombinaci s firewallem zajišťuje plně bezpečnost provozu Vaší kancelářské i domácí sítě. Je určen pro pásmo 2,4 GHz. Řada nadstandardních funkcí, rychlý RISC procesor Broadcom a velká paměť předurčují model pro nasazení i v podmínkách, kdy je potřeba propojit větší počet uživatelů. Má neodnímatelnou anténu. Zajímavá WPS funkce umožňuje rychlé a jednoduché nastavení konfigurace a zároveň chrání každou bezdrátovou síť. Samozřejmostí zde jsou také funkce: NAT Firewall, Single Port and Port Range Filter, URL-based filter, MAC Address filter. RT-G32 podporuje WPS, WEP128/64 bit, WPA PSK a WPA2 standardy pro užití nejlepšího možného šifrování, což v kombinaci s vlastnostmi vestavěného firewallu preventivně chrání před potenciálními útoky z Internetu. Produkt je kompatibilní se systémem Vista! Bližší informace ke všem šesti novinkám najdete zde: ASUS GX1105B_V2, ASUS GX1108B_V2, ASUS FX-D1161, ASUS RX3081, ASUS RT-N13 a ASUS RT-G32.

V případě Vašeho zájmu o více informací či přímo otestování kterékoliv výše prezentovaného produktu ASUS mě neváhejte kontaktovat: jana.netikova@joyce.cz.

Další článek: Ministr Kocáb chce internet pro vězně

Témata článku: HTTP, Tichý provoz, Nadstandardní množství, Switch, Vestavěná anténa, Ip kamery, Nadstandardní kvalita, Broadcom, Switche, Strong, Jumbo, Target, Stolní počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky