S novinkami ASUS každá síť jen posviští!

S novinkami ASUS každá síť jen posviští!

Po mnoha novinkách z oblasti VoIP uvádí na trh společnost JOYCE ČR, s.r.o. hned šest! velice zajímavých a žádaných novinek, tentokrát značky ASUS: 

ASUS GX1105B_V2 Unmanag. L2 Switch, desktop, 5x GbitE ASUS GX1108B_V2 Unmanag. L2 Switch, desktop, 8x GbitE Přepínače ASUS GX1105B_V2 a ASUS GX1108B_V2 jsou efektivní a dostupné řešení pro domácí sítě a sítě v malých společnostech. Podporují nejnovější prvky, jako je jumbo frame, jsou schopny zvládat multimedia, streaming videa a vysílání aplikací přes pracovní skupinu v reálném čase. Stylové kompaktní a místo šetřící stolní provedení umožňuje, aby své místo našly i v omezeném prostoru. S kvalitou, kterou lze očekávat od těchto dvou switchů ASUS, si může být každý zákazník jistý, že jeho počítačová síť bude vždy pracovat bez problémů. ASUS FX-D1161_V2 Unmanag. L2 Switch, desktop, 16x GbitE Tento nový přepínač je také výbornou volbou pro domácí sítě a sítě v malých společnostech. Vysoký výkon přepínání Fast Ethernet je nabízen ve stylovém, kompaktním a místo šetřícím designu. Chlazení bez ventilátorů zajišťuje tiché a příjemné pracovní prostředí.

 Klepněte pro větší obrázek

ASUS RX3081 Firewall Router, 1x WAN, 8x LAN Ethernet Firewall Router je určen pro rozvedení internetové konektivity v domácnosti nebo ve firmě. Využije ho každý, kdo je připojen k poskytovateli přes ADSL nebo kabelový modem. Díky tomuto routeru je možné rozvést Internet v celé lokální síti s využitím jen jedné IP adresy od poskytovatele! ASUS RX3081 Firewall Router má velmi jednoduché a přehledné konfigurační rozhraní, navíc splňuje vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu sdíleného připojení k internetu. Je vhodný pro menší firmy, ale i pro domácnosti, kde se objeví potřeba k jednomu stávajícímu počítači připojit další PC, IP telefon nebo jiné ethernetové zařízení (IP kamera atd.). Vyřeší situaci sdíleného připojení a díky vestavěnému 8-port. switchi již nebude nutný další externí rozbočovač (switch).


ASUS RT-N13 N WiFi Router/GW/AP, 300Mb, switch

Čtyřportový bezdrátový N router (4x 10/100 Mb/s) s podporou standardu 802.11N je plně kompatibilní s 802.11b/g a jeho unikátní vlnový rozsah Doporučená koncová cena všech zmíněných produktů je: ASUS GX1105B_V2 = 1.051 Kč bez DPH / 38,9 EUR bez DPH ASUS GX1108B_V2 = 1.526 Kč bez DPH / 56,5 EUR bez DPH ASUS FX-D1161 = 743 Kč bez DPH / 27,5 EUR bez DPH ASUS RX3081 = 1.163 Kč bez DPH / 43,1 EUR bez DPH ASUS RT-N13 = 2.115 Kč bez DPH / 78,4 EUR bez DPH ASUS RT-G32 = 858 Kč bez DPH / 31,8 EUR bez DPH umožňuje bezproblémově surfovat po internetu i hrát hry, či provádět souběžně jiné činnosti náročné na rychlost a množství přenášených dat. Rychlost přenášených dat umožňuje bezproblémový a rychlý paralelní provoz mezi n-kovými zařízeními. Ekologický a úsporný režim: RT-N13 automaticky detekuje klidový režim a automaticky vybírá rozdílný mod nejoptimálnějšího výkonu s minimální spotřebou energie. Šetří energii, je ekologický a přitom zachovává kvalitu výkonu zařízení. V klidovém modu šetří až 35% energie. To vše při maximální ochraně dat: NAT Firewall, SPI Firewall, URL based filter, MAC Address filter. Samozřejmostí je jednoduchá konfigurace.

Klepněte pro větší obrázek

ASUS RT-G32 WiFi Gateway/Switch/AP 54 Mb/s ASUS RT-G32 je bezdrátové multifunkční zařízení s funkcemi brány, Access Pointu a integrovaného čtyřportového switche. V kombinaci s firewallem zajišťuje plně bezpečnost provozu Vaší kancelářské i domácí sítě. Je určen pro pásmo 2,4 GHz. Řada nadstandardních funkcí, rychlý RISC procesor Broadcom a velká paměť předurčují model pro nasazení i v podmínkách, kdy je potřeba propojit větší počet uživatelů. Má neodnímatelnou anténu. Zajímavá WPS funkce umožňuje rychlé a jednoduché nastavení konfigurace a zároveň chrání každou bezdrátovou síť. Samozřejmostí zde jsou také funkce: NAT Firewall, Single Port and Port Range Filter, URL-based filter, MAC Address filter. RT-G32 podporuje WPS, WEP128/64 bit, WPA PSK a WPA2 standardy pro užití nejlepšího možného šifrování, což v kombinaci s vlastnostmi vestavěného firewallu preventivně chrání před potenciálními útoky z Internetu. Produkt je kompatibilní se systémem Vista! Bližší informace ke všem šesti novinkám najdete zde: ASUS GX1105B_V2, ASUS GX1108B_V2, ASUS FX-D1161, ASUS RX3081, ASUS RT-N13 a ASUS RT-G32.

V případě Vašeho zájmu o více informací či přímo otestování kterékoliv výše prezentovaného produktu ASUS mě neváhejte kontaktovat: jana.netikova@joyce.cz.

Další článek: Ministr Kocáb chce internet pro vězně

Témata článku: Vestavěná anténa, Nadstandardní kvalita, HTTP, Target, Jumbo, Strong, Nadstandardní množství, Switche, Broadcom, Ip kamery, Tichý provoz, Switch

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší