Rychlý Internet Zdarma přichází do Brna

VOLNÝ nabízí vysokorychlostní internetové připojení zdarma i v Brně
Rychlý Internet Zdarma přichází do Brna

Společnost VOLNÝ, přední alternativní telekomunikační operátor představil zásadní změny ve svém portfoliu ADSL služeb. Zákazníci, kteří se rozhodnou využít vlastní sítě VOLNÝ, získají rychlé internetové připojení zdarma a dostanou šanci výhodně telefonovat. Rychlý Internet Zdarma bude moci využít až 50% domácností v Brně.

Nové ADSL služby společnosti VOLNÝ přinášejí revoluční změny. Zákazník má možnost převést svou telefonní linku k VOLNÝ a získat vysokorychlostní internetové připojení a hlasové služby za výhodné ceny.

Základním produktem, který nově VOLNÝ nabízí, je balíček VOLNÝ Internet Zdarma. Zákazník získává internetové připojení o rychlosti 256/64 Kbit/s zdarma, výhodný tarif pro telefonování a kvalitní modem pro internet a telefonování za výhodnou cenu.

Dalším produktem je balíček VOLNÝ Komplet. Zde si zákazník může vybrat z několika rychlostních tarifů (512/128 Kbit/s, 2048/256 Kbit/s a 10240/512 Kbit/s). U dvou nejvyšších tarifů je neomezený měsíční datový limit. Cena měsíčního paušálu internetového připojení u balíčku VOLNÝ Komplet začíná na 249,- Kč bez DPH.

Dále VOLNÝ nabízí samostatné internetové připojení s názvem VOLNÝ Internet, kde je na výběr z několika rychlostních tarifů. V případě služby VOLNÝ Internet zákazník i nadále platí měsíční paušál za pronájem telefonní linky společnosti Telefonica O2.

Aktivace všech uvedených služeb je zdarma.

Služby VOLNÝ Internet Zdarma a VOLNÝ Komplet jsou dostupné na nejmodernější síti ADSL2+. Nově se vlastní síť VOLNÝ rozšiřuje do Brna, kde bude dostupná na 50% území města. Z větší části je pokryté centrum města, dále například Královo Pole, Žabovřesky, Líšeň, Černovice, Maloměřice atd. Celkem se jedná o 773 ulic.

Celkové pokrytí sítí VOLNÝ ADSL2+ činí cca 580.000 telefonních linek, tedy zhruba 20% všech dostupných linek v celé České republice. Vlastní síť VOLNÝ je nyní dostupná v Praze, Brně, Příbrami, Mladé Boleslavi a Kladně. Během následujících týdnů přibude i Ostrava. Plánuje se další rozšíření sítě do dalších měst v České republice.

Síť ADSL2+ umožňuje společnosti VOLNÝ nabízet nejmodernější služby. Do budoucna se bude jednat například o nabídku digitální televize na bázi technologie IPTV (vedení televizního signálu přes internetový protokol).

Více informací na www.volny.cz. Detailní informace o pokrytí vlastní sítí VOLNÝ naleznete na http://adsl.volny.cz/adsl-pokryti-ulic/.

Váš názor Další článek: Co je nového ve Windows Vista post-RC1 5728

Témata článku: Internet, Telefonní linka, Dostupná síť, Mladá Boleslav, IPTV, Internetové připojení, Komplet, Rychlé připojení, Dostupný signál, Telefonica, Televize Nova ulice, Nejvyšší vedení, Televize O2, Neomezený tarif

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší