Rychlost, univerzálnost a vysoká produktivita – Aficio MP 201SPF

Rychlost, univerzálnost a vysoká produktivita – Aficio MP 201SPF

Impromat přichází na trh s novým modelem multifunkčního zažízení - Aficio™MP 201SPF. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí, výkonností a krátkým zahřívacím časem. Výstup prvního výtisku je zhotoven do 7,5 sekundy a rychlost tisku se zvýšila na 20 stran za minutu. Maximální vstupní kapacita papíru je úctyhodných 1350 listů, což umožňuje dlouhý chod bez přerušení.

Nová multifunkce dokáže uspokojit všechny požadavky na multifunkční prostředí s výběrem efektivního kopírování, skenování, tisku i faxování. Citlivá data chrání volitelným HDD, který zahrnuje šifrování a výkonnou funkci bezpečného přepisu dat. Dále je možné si MP 201SPF podle potřeby přizpůsobit, a to za pomoci SDK (Software Development Kit).

Klepněte pro větší obrázek

Další nemalou výhodou je to, že kromě tisku standardními jazyky PCL5e a PCL6 nabízí i Adobe® PostScript®3™, a to zdarma již v základu.

Jak u modelů značky Ricoh bývá zvykem, není opomenuta ani otázka životního prostředí. Nízkoenergetická výroba toneru, nízká spotřeba energie v úsporném režimu a dodržování normy RoHS jsou samozřejmostí.

Zařízení jsou k dispozici u společnosti Impromat a jejich distributorů. Informace naleznete rovněž na stránkách www.ricoh.cz.

Témata článku: Rohs, Vysoká výkonnost, Mp, Ricoh

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji