Rychlejší, bezpečnější, Verbatim

Rychlejší, bezpečnější, Verbatim

Nový přenosný pevný disk Store ‘n’ Go Executive od Verbatimu je vybaven rozhraním SuperSpeed USB 3.0, úložnou kapacitou 500 GB nebo 750 GB a 256-bitovým hardwarovým AES šifrováním pro maximální bezpečnost uložených dat. Disk Executive má elegantní sofistikovaný design a dodává se ve třech barevných provedeních: grafitově šedá, stříbrná a leskle černá. Speciální vlastností disku je citlivý dotykový senzor na jeho povrchu, jehož prostřednictvím lze jemným dotykem aktivovat některou z přednastavených funkcí. Store ‘n’ Go Executive HDD je k dostání v obchodech za doporučené ceny 1 999 Kč (500 GB) a 2 646 Kč (750 GB).

  • SuperSpeed USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0
  • Úložná kapacita 500 GB a 750 GB
  • Maximální zabezpečení dat díky 256-bitovému hardwarovému AES šifrování
  • Elegantní sofistikovaný design ve třech barevných provedeních (grafitově šedá, stříbrná a leskle černá)
  • Citlivý dotykový senzor na povrchu disku aktivuje některou z přednastavených funkcí
  • Předinstalovaný software

Disk Executive je praktickým a spolehlivým úložištěm pro bezpečné uložení dat, které lze použít v širokém spektru obchodních činností podobně jako kterýkoli standardní pevný disk. Vzhledem k povinnosti zadat heslo a přítomnosti bezpečnostního řadiče jsou veškerá data bezpečně zašifrována, a tudíž chráněna před neoprávněným přístupem. Disk Executive nabízí extrémně vysoké přenosové rychlosti, je-li připojen k hostitelskému systému USB 3.0. Zároveň je 100% zpětně kompatibilní se systémy USB 2.0.

Předinstalovaný software

Pevný disk Executive přichází s předinstalovaným zálohovacím a vypalovacím softwarem Nero Back it Up and Burn. Nechybí ani aplikace Green Button, která snižuje spotřebu energie a prodlužuje životnost disku jeho automatickým uvedením do úsporného režimu po určitém intervalu nečinnosti nebo po kliknutí na ikonu Green Button umístěnou na ploše.

Témata článku: USB Disk, Uložená data, Green, Button, Barevné provedení

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje