RWE Transgas skokanem roku

Webové stránky společnosti RWE Transgas získaly 1. místo v sekci Utilities a 2. místo v celkovém žebříčku prestižní soutěže WebTOP100. Oproti minulému roku to byl skok z 53. příčky.
RWE Transgas skokanem roku

Ocenění na slavnostním vyhlášení dne 21. září převzala z rukou ministryně informatiky Dany Bérové ředitelka marketingu RWE Transgas, a.s. Monika Čížková.

Úspěch v letošním hodnocení znamenal pro web RWE Transgas (www.rwe-transgas.cz) obrovský skok za nímž stojí práce realizačního týmu složeného z pracovníků RWE a agentury Qbizm services (www.qbizm-services.cz), člen skupiny Qbizm.

V rámci soutěže WebTOP100 jsou weby 100 českých obdivovaných firem hodnoceny podle přísné metriky v kategoriích dle jejich kreativity a vizuálního designu, informační a marketingové hodnoty, použitelnosti a technického řešení.

Řešení webu RWE Transgas je postaveno na web content management systému Miranda2 CMS od Qbizm technologies, a.s.

“Je to velké ocenění pro naši agenturu Qbizm Services a důkaz toho, že umíme vytvářet dobré weby. Zároveň je to také významná reference publikačního systému Miranda2 CMS, který dobré weby po technické stránce umožňuje.” – řekl Petr Ulrich, předseda představenstva Qbizm technologies, a.s.

Miranda2 CMS je profesionální redakční a publikační systém, který si již pro svůj web a/nebo intranet zvolila také Česká národní banka, Mostecká uhelná (Appian group), CzechTourism, Jihomoravská plynárenská, RWE, nápojový koncern Drinks Union a přední český výrobce energetických nápojů Semtex a Erektus, společnost Pinelli. Více informací na www.miranda2.cz.

Projekt WebTop100 (www.webtop100.cz) usiluje o rozvoj kvalitních korporátních prezentací na Internetu. Pracovníkům, odpovědným za firemní weby, poskytuje podporu v jejich činnosti a nabízí jim nástroje, s jejichž pomocí mohou rozvíjet korporátní stránky v souladu s obchodními cíli společnosti i nejnovějšími trendy moderních webů.

Qbizm services (www.qbizm-services.cz) je web design & e-marketing agentura specializující se na kreativní využití internetu a mobilních telefonů v rámci komunikačního mixu. Svým klientům aktivně pomáháme v rozvoji přímých komunikačních kanálů a v budování profitabilních vztahů pomocí interaktivních médií od návrhu až po jejich realizaci. Název Qbizm pochází ze slova kubizmus a značí důraz na dekompozici a “Q”alitu.

Qbizm services je členem skupiny Qbizm technologies, a.s. (www.qbizm.cz).

Mezi naše klienty patří ABN Amro banka, Credit Suisse, ČNB, Jihomoravská plynárenská, RWE, Transgas, Národní knihovna ČR, Hospodářská komora ČR, Drinks Union se značkami Stará myslivecká a Zlatopramen, Pinelli, VZP apod.

Témata článku: Credit, RWE, Union, Web Design, Energetický nápoj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí