Rozšiřte přenosnou knihovnu s paměťovými kartami SD/SDHC a micro SD/SDHC od firmy Transcend

28. září 2010
Superpočítačová honba za výkonem
Rozšiřte přenosnou knihovnu s paměťovými kartami SD/SDHC a micro SD/SDHC od firmy Transcend

TRANSCEND představuje celou řadu paměťových karet SD/SDHC a microSD/microSDHC, umožňujících uživatelům čteček elektronických knih rozšířit paměť a uložit do přenosných knihoven ještě větší množství oblíbených knih.

Většina čteček elektronických knih je vybavena rozšiřujícími sloty, které umožňují uživatelům zvětšit dostupnou paměť. Lze ji rozšířit pomocí externích zálohovacích zařízení, jako Flash, CF a MMC karty. Nejpopulárnějším způsobem zvětšení vestavěné paměti jsou však karty SD/SDHC a microSD/microSDHC.

Řada paměťových karet SD od firmy TRANSCEND obsahuje SD/SDHC karty s kapacitou do 32GB a microSD/microSDHC karty s kapacitou do 16GB, které nabízí milovníkům elektronických knih téměř neomezené možnosti používání elektronických knih.

Paměťové karty SD/SDHC

Paměťové karty TRANSCEND SD a SDHCo velikosti poštovní známky jsou vhodné pro mnohé digitální zařízení, jako přenosné hudební přehrávače, mobilní telefony, notebooky, digitální fotoaparáty, video kamery, navigace GPS nebo čtečky elektronických knih.

Kromě SD karet s kapacitou od 512MB až do 2GB,TRANSCEND nabízí také SDHC karty s kapacitou do 32GB, které zajišťují víc než dostačující kapacitu pro ukládání tisíců elektronických textů.

Paměťové karty microSD/microSDHC

Stejně jako paměťově karty SD a SDHC, také microSD/microSDHC karty jsou v provedeních s různou kapacitou. Jedná se však o karty o 90% menší než běžné SD karty, díky čemuž jsou perfektním řešením pro ultra-kompaktní přenosná zařízení, jako mobilní telefony a čtečky elektronických knih.

Karty microSD/microSDHC jsou dostupné v provedeních s kapacitou až do 16GB a jsou nejlepším řešením pro rozšíření vestavěné paměti čtečky elektronických knih.

Všechny SD karty od firmy TRANSCEND jsou podrobené komplexním zkouškám, které zaručují jejich spolehlivost a kompatibilitu s jinými zařízeními.

Záruka:

Na všechny SD karty od firmy TRANSCEND se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Další článek: Superpočítačová honba za výkonem

Témata článku: Transcend, MicroSD, Mobilní telefony s navigací GPS, 32Gb, Kompaktní digitální fotoaparáty, GPS navigace s kamerou, MicroSD karta, Vestavěná kamera, Paměťová karta, Přenosné zařízení, Kapacita, Elektronická kniha, Paměťové karty, Karta, MicroSDHC, Kniha, GPS navigace, SDHC

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší