Rozšiřte kapacitu svého netbooku až o 32 GB s miniaturním USB diskem od Verbatimu

Rozšiřte kapacitu svého netbooku až o 32 GB s miniaturním USB diskem od Verbatimu

Netbooky jsou trendem poslední doby. Jejich přirozenou vlastností jsou malé rozměry a nízká hmotnost, což je také jedním z důvodů, proč mnoho z nich obsahuje pouze omezené SSD úložiště. Nový USB disk od Verbatimu pomáhá netbookům řešit tuto slabou stránku poskytnutím dodatečných 32 GB úložné kapacity prostřednictvím zařízení, které je menší než euromince, takže jej můžete snadno zasunout do svého netbooku a ponechat v něm prakticky neomezenou dobu. Verbatim Netbook USB disk je k dostání v obchodech s kapacitou 8 GB (doporučená cena 419 Kč), 16 GB (829 Kč) a 32 GB (1 669 Kč).

  • Až 32 GB úložné kapacity
  • Váží jen 2 gramy
  • Menší než euromince
  • Může být ponechán připojený k netbooku téměř neomezeně
  • Kompatibilní se systémy PC a Mac

Dlouhodobé rozšíření kapacity

Nový Netbook USB disk od Verbatimu umožňuje uživatelům zvýšit úložnou kapacitu svého netbooku bez nutnosti zasahovat do jeho základních komponent nebo zvětšovat jeho rozměry. Díky nepatrným rozměrům – 17,15 x 14,85 x 7,7 mm – přečnívá tento malý disk po zasunutí do USB portu o pouhých 5 mm, takže může být v netbooku ponechán jako dlouhodobé rozšíření kapacity. Není třeba zdůrazňovat, že Verbatim Netbook USB disk nespolupracuje pouze s netbooky, ale i s kterýmkoli jiným počítačem nebo zařízením s USB portem – počínaje autorádii, digitálními rámečky až po stolní PC.

Témata článku: USB, Netbook, USB Disk, Verbatim, Autorádia, Omezená kapacita, Kapacita, Malé úložiště, Malá hmotnost, Malý rozměr, Dodatečné zařízení

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí