Rozšířená záruka na zařízení společnosti Extreme Networks

Rozšířená záruka na zařízení společnosti Extreme Networks

Společnost Extreme Networks výrazně rozšířila záruku na své produkty. Záruka je od nynějška - kromě jiného - spojená s přímou výměnou hardwaru, což by mělo být atraktivní pro partnery i zákazníky zvláště nyní – v době napjatých rozpočtů. Do ceny se tak nepromítají další náklady nebo údržba, a to otevírá zcela nové šance pro jednání mezi partnery a zákazníky.

Nová záruka pokrývá přepínače Extreme včetně hraničních přepínačů Summit (jako jsou X150, 250e, 350 a 450e) a rozšiřovačů portů Reach NXT.Záruka nyní garantuje výměnu hardwaru do jednoho pracovního dne (dosud byla garantována výměna do deseti pracovních dní). A nejen to: rozšiřuje se záruka na software, která dosud byla devadesát dní, a technická podpora, která nebyla v rámci dosavadních záruk vůbec nabízena.

Rozšířené záruky dávají partnerům a uživatelům zcela nové možnosti: kromě výše zmíněných výhod (není zapotřebí řešit další náklady) dochází k minimalizaci některých výdajů. Nejde přitom o žádné skryté náklady, protože cena produktů se jinak nezvýšila.

Nová záruka společnosti Extreme se tržně postavila proti rivalůmz Hewlett-Packard, která pro svou řadu HP ProCurve nabízí celoživotní záruku, podobně jako společnosti D-Link a Netgear . Také společnost Cisco Systems nabízí na některé své přepínače omezenou celoživotní záruku.

Témata článku: Extreme, Reach

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky