ROUTERY BUDOUCNOSTI U D-LINKU SKUTEČNOSTÍ

20. září 2005
Prohlížeč Opera konečně zdarma
Londýn, 20. září 2005 — Společnost D-Link oznámila představení nového revolučního bezdrátového routeru, který již dnes nabízí technologie budoucnosti.
ROUTERY BUDOUCNOSTI U D-LINKU SKUTEČNOSTÍ

108G MIMO bezdrátový ADSL 2/2+ router (DSL-G624M) umožňuje uživatelům vytvořit robustní bezdrátovou síť vyznačující se vysokým výkonem a širokým pokrytím, díky čemuž si uživatelé mohou vychutnat revoluční zážitek z bezdrátové konektivity.

 

Tento router využívá nejmodernější technologii MIMO (Multiple Input Multiple Output) společnosti D-Link, díky které je schopen poskytnout až osmkrát lepší pokrytí rádiovým signálem. Navíc podporuje nejnovější standardy ADSL2/ADSL2+, které umožňují dosažení rychlosti až 24 Mbps downstream a 1 Mbps upstream (ADSL2+), nebo 12 Mbps downstream a 1 Mbps upstream (ADSL2). V kombinaci s přenosovou rychlostí v rámci bezdrátové sítě až 108 Mbps nabízí DSL-G624M skutečnou propustnost až 15-krát vyšší než v případě zařízení s 802.11b. Díky tomu mohou zákazníci efektivně implementovat aplikace s vysokými nároky na šířku pásma, jako jsou audio a video streaming, hraní on-line her a přenosy velkých souborů přes bezdrátovou síť.

 

„Rychlé uvádění nejnovějších technologií na trh je jednou ze silných stránek společnosti D-Link – společně s vysokou kvalitou a atraktivními cenami,” vysvětluje Osbert Ong, produktový manažer D-Link Europe.  Představení produktu, který již dnes nabízí technologie zítřka, je dalším důkazem toho, že společnost D-Link je schopna rozpoznat včas poptávku trhu a odpovídajícím způsobem na ni reagovat. Vyslechli jsme stížnosti našich zákazníků týkající se stávajících bezdrátových řešení dostupných na trhu a ty nejlepší funkce jsme následně spojili do podoby DSL-G624M,” uzavřel Ong.

 

D-Link u DSL-G624M nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení. Router disponuje WEP, WPA-PSK, uPnP, NAT, Stateful Packet Inspection (SPI) i bránou firewall, ale také  například prvky rodičovské kontroly umožňujícími sledovat použití Internetu. Díky spojení těchto bezpečnostních řešení s pokročilými funkcemi, jako jsou filtrování MAC/IP, rodičovská kontrola a průchod pro VPN, tento router umožňuje vytvoření plně zabezpečené sítě.

 

Společnost D-Link nabízí kompletní 108G MIMO řešení se zpětnou kompatibilitou se standardy 802.11g a 802.11b. DSL-G624M tak může bez problémů spolupracovat i s vašimi stávajícími bezdrátovými zařízeními. Navíc D-Link nabízí také kompletní řešení MIMO s bezdrátovými PCI a Cardbus adaptéry pro uživatele počítačů. To zákazníkům umožňuje dosahovat nejvyšších výkonů v rámci skutečného spojení výhradně s využitím MIMO zařízení.

 

DSL-G624M 108G MIMO bezdrátový ADSL2/2+ Router bude k dispozici v Evropě koncem září 2005.

 

O DSL-G624M 108G MIMO bezdrátovém ADSL 2/2+ routeru:

 

  • Integrovaný 4-portový 10/100Mbps Ethernetový přepínač

·         108Gbps MIMO technologie

·         až 8x lepší pokrytí bezdrátovou sítí

·         2 interní antény, 2 externí antény

·         Přenosové rychlosti v bezdrátové síti až 54Mbps *

·         D-Link 108G technologie umožňující rychlost bezdrátového spojení až 108 Mbps **

·         64/128 bitové WEP šifrování dat

·         WPA, 802.1x autentizace uživatelů

·         vestavěný ADSL port

·         ADSL: G.992.1 G.dmt, G.992.2 G.lite, ANSI T1.413 verze 2 (Full Rate DMT Over Analog POTS) Dodatek A

·         ADSL2: G.992.3 (G.dmt.bis) Dodatek A

·         ADSL2+: G.992.5 (G.dmt.bis plus) Dodatek A

·         G.994.1 G.hs automatické sjednávání různých ADSL Flavours

·         filtrování IP/MAC adres

·         ochrana bránou Firewall NAT/SPI

·         DMZ, průchod pro VPN

·         blokování URL / rodičovská kontrola, plánování

·         záznam činnosti systému

·         kompatibilní se standardem Universal Plug and Play (UPnP)

* Maximální síla bezdrátového signálu je dosahována při použití standardu IEEE 802.11g. Skutečná přenosová rychlost se může lišit. Rychlost přenosu dat snižují podmínky v síti a faktory okolního prostředí.

** Při provozu s dalšími 108G produkty D-Link.

Váš názor Další článek: Prohlížeč Opera konečně zdarma

Témata článku: Video, Kompletní pokrytí, List, Vestavěná anténa, Black List, CS Link, Symbol

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší