RICOH jmenován jednou z nejstabilnějších společností na světě

RICOH  jmenován jednou z nejstabilnějších společností na světě

Ricoh byl v průběhu Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu jmenován jednou z nejstabilnějších společností na světě. V tomto roce získal Ricoh ocenění již po sedmé za sebou.

Jeho získání zdůrazňuje odpovědnost Ricohu nejen ke stabilitě vlastních procesů, ale také jeho odhodlánízlepšit stabilitu pro své zákazníky, zvyšování povědomí o životním prostředía poskytování inovací , které pomáhají snižovat náklady.

Tom Wagland, ředitel pro životní prostředí Ricoh Europe řekl: „ Jsme velmi potěšeni, že jsme byli opět uznáni jako jedna ze 100 nejstabilnějších společností na světě. Jádrem našeho podnikání jsou trvalé inovace.Kontrola životního prostředí je základem ve všech aspektech společnosti,od výzkumu a vývoje, řízení životního cyklu výrobku, logistiky až po naše vztahy s dodavateli a způsob měření výkonnosti obchodu. „

Ricoh spojuje ekologické obavy s nejlepší obchodní strategií k řízení ochrany životního prostředí a ziskovosti současně. Každý úřad po celém světě má mezinárodní standardu ISO 14001.

Společnosti vybrané do skupiny Global 100 byli vybrány z 3500 firem ve všech odvětvích podnikání, byli podrobně analyzovány,porovnány se svými průmyslovými vrstevníky a oceněny jako globální společnosti, které byly nejvíce aktivní v řízení životního prostředí , sociálních a etických otázek.

Témata článku: Ricoh

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí