Řešení Symantec Mail Security získává ocenění časopisu InfoWorld Technologie roku 2007

CUPERTINO, Kalifornie – 25. ledna 2007 – Společnost Symantec Corp. (NASDAQ: SYMC) dnes oznámila, že její řešení Symantec Mail Security bylo vybráno časopisem InfoWorld za nositele ocenění 2007 Technology of the Year Award pro nejlepší řešení ochrany před nevyžádanou poštou.
Řešení Symantec Mail Security získává ocenění časopisu InfoWorld Technologie roku 2007

„Jsme poctěni, že časopis InfoWorld znovu ocenil vynikající funkce ochrany před nevyžádanou poštou řešení Symantec Mail Security a ve dvou letech po sobě je jmenoval nejlepším řešením ochrany před nevyžádanou poštou,“ řekl Francis deSouza, vice president, Enterprise Messaging Management, společnost Symantec Corp. „Toto ocenění potvrzuje odhodlání společnosti Symantec poskytovat zákazníkům nejkomplexnější ochranu před současnými rychle narůstajícími e-mailovými hrozbami.“

Podle analytiků a redaktorů testovacího centra časopisu InfoWorld získalo řešení Symantec Mail Security ocenění 2007 Technology of the Year Award pro nejlepší ochranu před nevyžádanou proto, že prokázalo „nejlepší výkon ve své třídě, když dosáhlo úspěšnosti více než 97 % při blokování nevyžádané pošty.“ Publikace také uvedla: „snadno se používá, má relativně nízké náklady na jednoho uživatele a standardně také funkce pro zajištění souladu s předpisy a zabezpečení digitálních aktiv. Hodnotu funkce pro ochranu před nevyžádanou poštou a viry dále zvyšují e-mailové brány firewall a vynikající filtrování řízené zásadami.“

Ocenění Technology of the Year Award udělovaná každoročně časopisem InfoWorld označují významné technologie uplynulého roku, které se jeví, že budou mít největší vliv na podnikové IT strategie, a vzdávají hold produktům, které jsou nejlepším příkladem implementace těchto technologií. Nominace na ocenění Technology of the Year Award nemohou navrhovat externí subjekty a konečný výběr provádějí analytici a redaktoři testovacího centra časopisu InfoWorld. Zvláštní zprávu ohlášenou v tištěném vydání časopisu InfoWorld z 1. ledna 2007 je také možno nalézt online na adrese http://www.infoworld.com/4841.

Řešení Symantec Mail Security nabízí nejpřesnější zabezpečení e-mailu, které využívá špičkovou technologii Brightmail AntiSpam. Novátorské technologie e-mailové brány firewall snižují náklady na e-mailovou infrastrukturu prostřednictvím omezování nežádoucích připojení, zatímco velikost zařízení a automatické aktualizace filtru nevyžádané pošty a definic virů umožňují snadné zavedení a správu s nízkými náklady. Pomocí globální správy mohou správci z jedné webové konzoly snadno konfigurovat a sledovat všechna zařízení pro zabezpečení e-mailu a mohou generovat příslušné zprávy. Funkce zajišťující soulad obsahu se zásadami umožňují správcům získat kontrolu nad obsahem příchozích a ochozích e-mailů, takže mohou prosazovat interní nebo zákonem dané zásady obsahu e-mailů.

Váš názor Další článek: Creative ALchemy - prostorový zvuk pod Windows Vista i ve starších hrách

Témata článku: Nejlepší řešení, Technology, Hold, Nízká třída

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší