Řešení McAfee pro ochranu koncových bodů ve firmách překonává konkurenci

Řešení McAfee pro ochranu koncových bodů ve firmách překonává konkurenci

Společnost McAfee oznámila, že několik nezávislých hodnocení (NSS Labs, AV-Test) trhu s technologiemi pro ochranu firemních koncových bodů ukazuje její převahu nad konkurencí, a to jak z hlediska schopnosti detekce pokročilých hrozeb, tak i výkonu. Předností produktů společnosti McAfee je také integrovaná platforma pro správu. Řešení McAfee® Endpoint Security poskytuje nepřetržité, aktualizované a výkonné zabezpečení proti celému spektru hrozeb, od zneužití typu zero day (tj. zneužití chyb, u nichž dosud nebyla vyvinuta oprava) až po útoky hackerů. Zabezpečení společnosti McAfee je k dispozici pro všechny typy koncových bodů – pro Windows, Linux, Mac OS, mobilní i vestavěná zařízení i pro virtualizovaná prostředí. Ze všech těchto systémů lze díky tomu bezpečně a efektivně přistupovat k podnikovým aplikacím i datům. Přibližně 97 % z prvních 100 firem žebříčku Fortune 500 důvěřuje společnosti McAfee při zabezpečení svého podnikání.

Konkurenční bezpečnostní firmy přitom nedokáží nabídnout jednotnou správu svých produktů na více platformách, funkce produktů se překrývají a v některých případech je
k jejich správě používáno vedle sebe několik různých systémů. Platforma ePolicy Orchestrator® (ePO™) společnosti McAfee je jediným řešením z kategorie podnikové třídy, které nabízí jednotnou správu zabezpečení koncových bodů, dat i sítí. Partnerům společnosti McAfee nabízí ePO rozšiřitelný rámec pro správu zabezpečení a integrovanou automatizaci workflow.

Řešení pro zabezpečení podnikových firemních bodů společnosti McAfee prokázalo své kvality v následujících testech

  • V podrobném testuspolečnosti NSS Labs, která patří v oblasti testování bezpečnostních řešení ke světové špičce, výborně obstála sada McAfee Endpoint Protection. Kombinace produktů McAfee® VirusScan® Enterprise 8.8, McAfee Host IPS 8.0 a McAfee Site Advisor Enterprise 3.0 zvítězila nad konkurencí ve všech 14 testovaných kategoriích hrozeb. Test se zaměřil na pokročilé vektory ohrožení a hloubkovou analýzu postupů, které kybernetičtí zločinci používají s cílem obejít produkty pro ochranu koncových bodů. (podrobnější informace)
  • McAfee Virus Scan Enterprise 8.8 prokázal největší výkon v benchmarkovém testu AV-Test.Tradiční antiviry mají negativní vliv na výkon/rychlost koncových bodů, což snižuje produktivitu práce i spokojenost uživatelů. Naopak řešení McAfee VirusScan Enterprise 8.8 nabízí novou inteligentní cache (vyrovnávací paměť) a pokročilou technologii pro správu paměti, což dramaticky snižuje čas potřebný k bezpečnostní kontrole (skenování).McAfee VirusScan Enterprise 8.8 zvítězil nad produkty všech významnějších konkurentů na trhu, oproti některým z nich byl rychlejší až 22násobně. Kromě rychlosti skenování byl nejlepší i z hlediska datové propustnosti, což je klíčový ukazatel výkonnosti produktu. (podrobnější informace)
Další článek: AMD Llano bude mít Radeon HD 6550 s možností hybridního režimu

Témata článku: NSS, Podrobná analýza, Zero, Epo, Podrobné testování, Nezávislá kontrola


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 10

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

** Rozšířené realitě i po letech chybí praktické využití ** Selhaly mobilní aplikace i AR brýle ** Floridské studio to proto zkusí přes bizarní erotiku Hybri

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize