Řešení Canonu pro publikování uvnitř firmy pomáhá zvýšit zisky

Řešení Canonu pro publikování uvnitř firmy pomáhá zvýšit zisky

Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil novou aktualizaci svého unikátního tiskového řešení pro publikování dokumentů v malých a středních kancelářích. iW Desktop ve verzi 3.0.1 umožňuje distribučním partnerům společnosti Canon přinášet zákazníkům přidanou hodnotu a zároveň těžit z nárůstu objemu tištěných dokumentů.

iW Desktop 3.0.1 umožňuje organizacím v kombinaci s multifunkčními zařízeními Canon imageRUNNER ADVANCE jednoduše vytvářet uvnitř firmy profesionální a personalizované tištěné dokumenty. Novinka je ideální pro všechny firmy, které tráví čas kompletací dokumentů, jako jsou návrhy, zprávy, informační balíčky a brožury, a potřebují zapůsobit profesionálním vzhledem materiálů. iW Desktop šetří organizacím čas a náklady spojené s outsourcingem dokumentů. iW Desktop je cenově dostupné a škálovatelné řešení, které přímo spolupracuje s multifunkčními tiskárnami Canon a tiskovými ovladači bez nutnosti dalších zařízení. To otevírá partnerům nové obchodní příležitosti k prodeji publikačních řešení Canon do malých i středních firem.

„Naši zákazníci stále kladou velký důraz na tištěné dokumenty. Průběžné výsledky naší studie ukazují, že firmy sdílí třetinu tištěných dokumentů s klienty. A tyto dokumenty jsou často rozhodujícím faktorem úspěchu. Proto musí být v nejvyšší kvalitě, ať už se jedná návrhy pro zákazníky nebo o marketingové brožury. iW Desktop 3.0.1 byl vyvinut s ohledem na požadavky zákazníků na kvalitní vnitrofiremní publikování dokumentů a poskytuje partnerům řešení, které je na trhu jedinečné,“ říká Daniel Míka, Office Product Business Development Manager společnosti Canon CZ. A dodává: „Podle našich testů umožňuje iW Desktop zvýšit počet dokumentů vytvářených uvnitř firmy. S iW Desktop uživatelé vytváří až o 37 % více barevných dokumentů uvnitř firmy, než když firma toto řešení nemá. Novinka umožňuje partnerům nabízet šikovné řešení pro zdolávání každodenních výzev spojených s publikováním dokumentů a zároveň otevírá nové obchodní příležitosti.“

Nová funkce pro tisk variabilních dat je velmi intuitivní a umožňuje jednoduché propojení s excelovskými a CSV databázemi. Uživatelé tak mohou jednoduše přenést variabilní obsah, jako jsou loga a kontaktní údaje, a publikovat je v personalizované a profesionální kvalitě jako tištěné dokumenty či PDF a sílet je se zákazníky. Uživatelé mohou také využít pro úsporu času šablony, které jsou dostupné na jedno kliknutí.

iW Desktop je kompatibilní se všemi kancelářskými stroji Canon a je ideální v kombinaci s tiskárnami s automatickým dokončováním, například řadou imageRUNNER ADVANCE, která nabízí svazování, děrování, skládání a výrobu brožur. iW Desktop 3.0.1 umožňuje partnerům zvýšit příjmy prodejem komplexního řešeni pro vnitrofiremní publikování dokumentů, které kombinuje výkonný software i hardware. Partneři mohou nabídnout iW Desktop 3.0.1 také jako bezplatnou 45denní zkušební verzi. Vytvořit lze i speciální personalizované URL, které přesměruje uživatele na stránku partnera a vybídne k zakoupení plné licence po uplynutí zkušební doby.

Canon iW Desktop je k dispozici ke stažení na adrese:

http://software.canon-europe.com

Témata článku: Advance, Canon, Desktop, Multifunkční tiskárny canon, Tiskárny Canon, Malý objem, Střední příjem, Ideální kombinace, Profesionální stroj, Plná kancelář, Ideální řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí