REPRODUKTORY I-TRIGUE L3800: SPOJENÍ HUDBY A DESIGNU

Nové reproduktory hrají tak dobře jako vypadají – kombinace jedinečného designu a nových technologií plus bezdrátové propojení s MP3 přehrávači Creative Zen.
REPRODUKTORY I-TRIGUE L3800: SPOJENÍ HUDBY A DESIGNU

29. ledna 2006 - Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, uvedla na trh reproduktorový systém I-Trigue® L3800, nový špičkový přírůstek do rodiny reproduktorů I-Trigue. Systém I-Trigue L3800 je navržen pro ozvučení pécéček, notebooků a MP3 přehrávačů a kombinuje pokročilé zvukové technologie s přitažlivým designem zvýrazněným broušeným hliníkem, z něhož jsou vyrobena těla reproduktorů. Jde o první reproduktorový systém vybavený bezdrátovým infračerveným ovládáním jak samotného reproduktorového systému, tak kompatibilních MP3 přehrávačů od Creative, jako jsou Zen Vision, Zen Vision:M, Zen Sleek, Zen Sleek Photo, Zen Micro a Zen MicroPhoto.

„Uživatelé pouze připojí kompatibilní MP3 přehrávač Zen k I-Trigue L3800 a získají vynikající hi-fi zvukový systém s bezdrátovým ovládáním. Navíc jej mohou využít i k ozvučení desktopů a notebooků,“ říká Andrew Barker, evropský obchodní manažer Creative pro oblast reproduktorů. „Řada I-Trigue udělala ze společnosti Creative jedničku na trhu zvukově dokonalých stylových reproduktorových sestav. Dále pokračujeme ve vývoji hi-fi techniky pro poslední typy MP3 přehrávačů.“

I-Trigue L3800 je první z reproduktorových sestav I-Trigue prodávaných standardně s bezdrátovým infračerveným ovládáním umožňujícím ovládat jak reproduktory, tak připojený MP3 přehrávač Creative Zen na vzdálenost do šesti metrů. Bezdrátová technologie umožňuje ovládat zapínání, hlasitost, spuštění, přerušení a zpětné/dopředné přeskakování skladeb.

„I-Trigue L3800 přináší zcela nový design,“ dodává Andrew Barker. „S jednoduchým elegantním vzhledem podtrženým broušeným hliníkem je pěkným doplňkem MP3 přehrávačů, plochých televizorů a notebooků. Kompaktní subwoofer lze nenápadně umístit do kouta každého pokoje.“

Systém I-Trigue L3800 o hudebním výkonu 48 wattů využívá proprietární technologii NeoTitanových mikrodriverů společnosti Creative, která dociluje jasných výškových tónů a bohatých zvukových detailů, jež se mohou v případě konvenčních reproduktorových systémů s aluminiovými drivery zcela vytratit. I-Trigue L3800 je také vybaven drivery Creative LFT (Lateral Firing Transducers). Tyto středové drivery s bočním vyzařováním vyplňují pásmo mezi výškami a hloubkami, rozšiřují zvukovou základnu a poskytují plnější a přirozenější zvuk. Systém navíc využívá bizesilování – dva zesilovače v každém satelitu odděleně pohánějí LFT a NeoTitanový mikrodriver a dále zvyšují výkon sestavy.

NeoTitanové mikrodrivery
NeoTitanové mikrodrivery mají výjimečně jasné a přesné zvukové podání. Jsou citlivě navrženy s využitím vzácného kovu titanu využívaného především v kosmonautice a tvorbě drahých šperků, poháněny výkonnými magnety z neodymu a pečlivě vyladěny zvukovými techniky společnosti Creative. Výsledkem je zvuk překonávající standardní aluminiové mikrodrivery. Všechny hi-fi sestavy I-Trigue od Creative využívají tuto technologii a poskytují ty nejlepší hudební zážitky.

Cena
Doporučená koncová cena reproduktorů je 3 800,- Kč s DPH.

O společnosti Creative Labs
Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Váš názor Další článek: Acer hodlá zvýšit dodávky LCD televizí o 233 %

Témata článku: Internet, Sestavy, Vision, Sleek, Magnet, Dublin, Zvuková technologie, První satelit, Creative, Evropský systém, Benelux, Zábava, Spojené království

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší