Reproduktorový systém CREATIVE INSPIRE 2.1 2400

Nová konstrukce a moderní vyspělá technologie přináší uživatelům lepší výsledky a vyšší užitnou hodnotu ve spojení se stolními PC, notebooky a osobními přehrávači
Reproduktorový systém CREATIVE INSPIRE 2.1 2400

Praha, 29. července 2002 -- Společnost Creative Technology (Nasdaq: CREAF), špičkový dodavatel výrobků pro digitální zábavu, pro osobní počítače a Internet, oznamuje uvedení na trh nového reproduktorového systému Creative Inspire 2.1 2400. Základní prvky konstrukce jsou společné s celou řadou Creative Inspire, například je to celodřevěný subwoofer pro vyšší působivost basů a celý systém byl zkonstruován tak, aby ve své cenové třídě přinášel nejvyšší kvalitu. Jedná se o perfektního partnera pro jakoukoliv zvukovou kartu Sound Blaster a je ideálním řešením pro modernizaci a vylepšení systému pro uživatele, kteří chtějí pokročit vpřed od obyčejného stereofonního systému.

Reproduktorový systém Creative Inspire 2.1 2400 nabízí mnohem více než jen náhradu obyčejného reproduktorového systému pro PC nebo jeho pouhou modernizaci. Jeho standardní stereofonní konektivita znamená, že může být použit se širokým spektrem zdrojů stereofonního signálu, jako jsou CD nebo MP3 přehrávače, notebooky, PC a nebo DAP Jukebox. Uživatelé si mohou být jisti, že na ně hluboce zapůsobí jejich solidní vysoce kvalitní konstrukce, jakož i jejich výkon. Sině zesílený subwoofer krychlového tvaru vystřeluje 12 W efektivních bohatých čistých basů. Obsahuje na míru šitý zesilovač, který pohání všechny tři reproduktory a optimalizuje jejich frekvenční rozsah a výkon. Dva satelity, každý s výkonem 4,5 W efektivních, jsou vybaveny speciálními reproduktory, jež mají zvláště tvarovaný přední kryt, který zajišťuje optimální disperzi zvuku a precizní zvukový obraz. Frekvenční rozsah systému pokrývající 42Hz až 20kHz zajišťuje excelentní výsledky spolu s hudebním nebo multimediálním audio signálem.

S cílem zajistit ještě flexibilnější možnost umístění reproduktorů v jakémkoliv prostředí byly satelity opatřeny stíněním, aby bylo zabráněno interferenci s monitory. Pro zajištění možnosti ovládání z komfortu vašeho křesla je standardně dodáván dálkový ovladač hlasitosti na kablíku.

“Tento systém s výbornými parametry a vysokou užitnou hodnotou přidává sílu jakémukoliv audio signálu,” říká Leonardo Colucci, evropský manažer značky pro reproduktorové systémy u společnosti Creative Labs Europe. “Uživatelé si jistě oblíbí jejich kombinaci dynamického zvuku a nízké ceny.“

„Použili jsme některé velmi progresivní konstrukční prvky, jako jsou například speciálně tvarované kryty na satelitech, které velmi přispívají ke kvalitě zvuku a zajišťují, že zvuk z těchto reproduktorů je doopravdy působivý,“ dodává Colluci. „Odstup signálu od šumu je větší než 75 dB, což je další významný výsledek na tomto velmi konkurenčním segmentu trhu.

“Jsem přesvědčen, že tento reproduktorový systém ukáže uživatelům, jak dobrou cenu reproduktory mohou mít.“.

O společnosti Creative

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF) je celosvětová špička v mezi výrobci zařízení pro digitální zábavu určených pro stolní počítače a Internet. Společnost Creative, proslulá svou kvalitní kartou Sound Blaster a spuštěním multimediální revoluce, určuje v současnosti svými produkty, jako je například uznávaný D.A.P. Jukebox, směr digitální zábavy na platformě PC. Inovativní hardware společnosti, firemní technologie, aplikace a služby využívající Internet umožňují zákazníkům vychutnat si vysoce kvalitní digitální zábavu kdykoli a kdekoliv.

Společnost Creative Technology Ltd., která byla založena v roce 1981, má sídlo vedení v Singapuru. Pobočka Creative Labs Europe byla založena v roce 1993 s cílem získat větší podíl z potenciálu evropského trhu. Do plného provozu byla pobočka uvedena generálním ředitelem Michaelem Sullivanem a její sídlo bylo vybudováno v Berkshire, UK. Creative Labs Europe se během minulých tří let rozrostla devětkrát s pobočkami ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu, UK, státech Beneluxu, Dánsku, Švédsku a Polsku. Evropské technické a provozní centrum společnosti Creative (EOTC) bylo oficiálně otevřeno 19. července 1995 v irském Dublinu. EOTC funguje jako centrum pro nástup na rychle rostoucí evropský trh. Zajišťuje efektivní dodávky produktů lokalizovaných a přizpůsobených evropskému zákazníkovi. Navíc poskytuje technickou podporu a doplňuje tak aktivity poboček v evropských zemích. V oblasti Evropy operuje 570 zaměstnanců.

Poznámka pro redaktory: Další informace získáte na adrese www.europe.creative.com. Najdete zde nové tiskové zprávy, krátké šoty, průvodce pro recenzenty a technické zprávy týkající se celé výrobní řady multimediálních produktů od společnosti Creative.

 

Pro další informace navštivte www.europe.creative.com

Váš názor Další článek: Vláda prodá Český Telecom za 55 miliard korun

Témata článku: Notebooky, Internet, Celý kryt, Cenové spektrum, Inspire, Evropský systém, Obyčejný zákazník, Jukebox, Creative, Benelux, Leonardo


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 17

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

** Nový MacBook Air opravuje nejzásadnější chyby dosavadní verze ** Dostal lepší klávesnici, výkonnější procesor a 256GB SSD ** Apple navíc snížil ceny

Martin Miksa | 53


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč