REPRODUKTOROVÉ SYSTÉMY I-TRIGUE 200 A I-TRIGUE 250: HUDBA, STYL, BARVY

Nové reproduktorové sestavy s pestrobarevným designem a NeoTitanovými mikrodrivery jsou výkonné i přitažlivé zároveň.
REPRODUKTOROVÉ SYSTÉMY I-TRIGUE 200 A I-TRIGUE 250: HUDBA, STYL, BARVY

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, ohlásila dva nové reproduktorové systémy dvoukanálové řady I-Trigue. Modely I-Trigue 200 a I-Trigue 250 jsou navržené tak, aby uspokojily požadavky mladých lidí na jednoduchý, dobře vypadající pestrobarevný design a výborné hudební podání z MP3 přehrávačů. V obou kompaktních systémech se snoubí vysoká hudební i stylová kvalita produktů od Creative.

Systémy jsou vybaveny NeoTitanovými mikrodrivery produkujícími křišťálově čistý zvuk. V I-Trigue 200 je v každém reproduktoru jeden mikrodriver, v I-Trigue 250 dva. Zvukový obraz dotváří technologie dual flared port zvýrazňující zvuk nižších frekvencí středního pásma.

Základním rysem obou nových systémů je přitažlivý design. Do standardního vybavení patří odnímatelný čelní panel buď průhledný nebo v atraktivních barvách růžové a modré. Volitelně lze dokoupit i panely v černé a zelené barvě. Výběr barev zaručuje, že I-Trigue 200 i I-Trigue 250 se budou hodit do jakéhokoli prostředí a dobře padnou k jakkoli barevnému MP3 přehrávači, jako jsou například Zen MicroPhoto nebo Zen Vision:M od Creative.

„Lidem se tyhle pěkné, pestrobarevné a dobře znějící reproduktory budou určitě líbit,“ říká Andrew Barker, evropský obchodní manažer Creative pro oblast reproduktorů. „Dobře se hodí do moderních domovů a kanceláří, kde skvěle doplňují MP3 přehrávače.“

NeoTitanové mikrodrivery
NeoTitanové mikrodrivery mají výjimečně jasné a přesné zvukové podání. Jsou citlivě navrženy s využitím vzácného kovu titanu využívaného především v kosmonautice a tvorbě drahých šperků, poháněny výkonnými magnety z neodymu a pečlivě vyladěny zvukovými techniky společnosti Creative. Výsledkem je zvuk překonávající standardní aluminiové mikrodrivery. Všechny hi-fi sestavy I-Trigue od Creative využívají tuto technologii a poskytují ty nejlepší hudební zážitky.

Cena
Doporučená koncová cena reproduktorů I-Trigue 200 je 990,- Kč s DPH a modelu I-Trigue 250 je 1 270,- Kč s DPH.

 

O společnosti Creative Labs
Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Váš názor Další článek: Acer hodlá zvýšit dodávky LCD televizí o 233 %

Témata článku: Sestavy, Zábava, Drahá společnost, Nasdaq, Zvuková technologie, Spojené království, Creative, Magnet, Dublin, Hi-fi model, Benelux, Drahý model, Evropský systém, Čistý design, Zvuková kvalita

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší