Reality show Bar – letní náboj internetu

Praha, 10. července Dnes startuje ostrá verze oficiálního webu reality show Bar. Na adrese www.bar.centrum.cz bude možné neomezeně šmírovat dění přímo v Baru i v přilehlém apartmánu soutěžících v Go Žlutých lázních. Web je další společný projekt portálu Centrum.cz a televize Prima, který navazuje na předchozí velmi úspěšnou spolupráci při obou řadách reality show VyVolení. V Baru se dvanáct soutěžících včetně známých osobností bude starat o jeho provoz a zároveň mezi sebou soupeřit o co největší přízeň fanoušků, a tím o atraktivní výhru.
Reality show Bar – letní náboj internetu

Nový web se stane internetovým centrem všeho dění okolo Baru. Čtenáři na něm najdou články redaktorů, kteří budou vše sledovat z bezprostřední blízkosti. Chybět nebudou ani online kamery a neustále se rozšiřující foto a videogalerie. Na stránkách bude po celou dobu show také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Samozřejmostí jsou i diskusní fóra a chaty uživatelů.

 

Oficiální stránky Baru budou jedním z tahounů českého internetu v horké letní sezóně. „Čekáme, že web budou denně sledovat desítky tisíc lidí, kterým po celou dobu projektu budeme nabízet atraktivní obsah. Zkušenosti s předchozími weby k reality show předčily naše očekávání. Návštěvnost se v průměru držela kolem 100 tisíc uživatelů denně. Vzhledem k rostoucímu rozšíření vysokorychlostního internetu Bar určitě ještě více než dosud nakopne sledování videa na síti,“ říká spoluzakladatel portálu Centrum.cz Ondřej Tomek.

 

Diváci budou mít na očích soutěžící buď přímo online nebo prostřednictvím sestřihů těch nejpeprnějších rozhovorů a situací ze všech soutěžních dnů. Exkluzivní záběry jen pro internet zajišťují záznamy ze čtyř kamer. Pro Centrum.cz je provozuje společnost Telefónica O2 Czech Republic. K tomu bude také k dispozici materiál natočený mobilními štáby.

 

Zájem o web je patrný už nyní, před začátkem celé soutěže. „Na předstartovní verzi stránek chodí každý den tisíce lidí. A to se obsah teprve rozjíždí. Čtenáři nyní na stránkách klikají hlavně na informace o soutěžících. V ostré verzi najdou ale mnohem více,“ říká Líba Drdáková, která má v Centrum.cz provoz webu Baru na starosti.

 

Oproti VyVoleným budou v galeriích na webu Baru kromě soutěžících i obrázky a videa běžných návštěvníků Baru. Novinkou budou i blogy hlavních dramaturgů pořadu. Návštěvníci webu budou mít také možnost se na show interaktivně podílet. Prostřednictvím internetu budou moci třeba komunikovat přímo s účastníky hry - a naopak oni budou ve svém Baru připravovat program mimo jiné i podle požadavků uživatelů z webu.

Diskuze (1) | První betaverze Mozilla Firefox 2.0 je před dokončením

Témata článku: Show, Video Chat, Předchozí návštěvník, Diskusní pořad, Reality Show, Online Chat, Foto soutěž 2016

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší